Grycan w CH Auchan Łomianki

Zbliżające się lato sprzyja otwarciom nowych lodziarni sieci Grycan – Lody od pokoleń. Jak ustaliła redakcja Retailnet zakończył się remont lodziarni Grycan w CH Atrium Biała w Białymstoku. W ostatnim czasie otwarto także powiększoną lodziarnię na parterze CH Arkadia w Warszawie.

Firma pochwaliła się także otwarciami nowych lokali m.in. w centrum handlowych w Siedlcach, Galerii Amber w Kaliszu, CH Atrium Felicity w Lublinie, a także na dworcu PKP w Krakowie.

Po wejściu na rynek czeski firma planuje dalszą ekspansję poza granicami naszego kraju. Marka Grycan ma być dostępna w Chinach oraz w Niemczech w sklepach detalicznych. Sieć przymierza się także do wejścia na rynek Wielkiej Brytanii.

Tylko w ubiegłym roku firma otworzyła kilkanaście nowych lodziarni na terenie całej Polski. Na chwilę obecną działa ponad 120 lodziarni Grycan, a kolejne lokalizacje przybywają regularnie na mapie naszego kraju. Firma otwiera zarówno lokale, jak i prowadzi wyspy sprzedażowe w centrach handlowych.

Grycan – Lody od pokoleń jest obecna na polskim rynku od 2004 roku. W czasie swojej działalności firma Grycan rozwinęła największą sieć lodziarni firmowych w Polsce. Lokale sieci znajdują się zarówno w centrach handlowych, jak i w najbardziej reprezentacyjnych punktach ulicznych dużych i średnich miast. Oferta marki poza lodami i sorbetami obejmuje kawy, ciasta, soki owocowe i koktajle. Właścicielem marki Grycan jest spółka Lodziarnie Firmowe sp. z o.o.