Galeria Pomorska
Galeria Pomorska

Postępują prace związane z rozbudową Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy. Obiekt, którego Asset Managerem jest Balmain Asset Management zostanie zaprezentowany podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition.

– Obecnie na terenie centrum prowadzona jest pierwsza właściwa faza rozbudowy, która obejmuję budowę wielopoziomowego parkingu na 900 samochodów. Późnym latem tego roku parking będzie w całości oddany do użytku i po tym etapie rozpocznie się druga właściwa faza rozbudowy, w wyniku której Galeria Pomorska powiększy się o 10 tys. mkw. powierzchni GLA. Wszystkie prace idą zgodnie z harmonogramem i otwarcie rozbudowanej Galerii Pomorskiej planowane jest na wczesną jesień 2015 roku – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Agata Radlak-Piechowicz, reprezentująca spółkę Balmain.

Jak dowiedziała się redakcja, wmurowanie kamienia węgielnego pod rozbudowę obiektu planowane jest na wrzesień 2014 roku.

Przypomnijmy, budowa wielopoziomowego parkingu, który powstaje przed Galerią Pomorską, rozpoczęła się na początku stycznia 2014 roku. Generalnym wykonawcą rozbudowy jest firma Budimex.

Galeria Pomorska jest jednym z najdłużej działających centrów handlowych w Bydgoszczy, otwartym w kwietniu 2003 roku. Galeria posiada obecnie ponad 100 sklepów i punktów handlowo-usługowych. Rozbudowa Galerii Pomorskiej rozpoczęła się w czerwcu 2013 roku.

Galeria Pomorska zostanie zaprezentowana podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition przy stoisku 4.12. Więcej informacji o Forum TUTAJ.