CH Plaza Rzeszów
CH Plaza Rzeszów

Z początkiem września 2014 roku zostanie otwarty pierwszy na Podkarpaciu salon Decathlon Easy. Sieć podpisała 20-letnią umowę najmu lokalu w CH Plaza Rzeszów.

Będzie to piąty w Polsce i pierwszy w tym regionie salon sieci Decatlon Easy – nowego na polskim rynku konceptu, który jest rozwijany niezależnie od znanych dotychczas sklepów Decathlon. Sklep znajdzie się na parterze rzeszowskiego centrum handlowego i zajmie powierzchnię ponad 1,1 tys. mkw.

– Bardzo nas cieszy, że jako pierwsze Centrum Handlowe na Podkarpaciu wprowadzamy nowy koncept, jakim jest Decathlon Easy. Będzie to drugi (obok Martes), duży salon sportowy w CH Plaza Rzeszów. Oferty obu salonów będą się uzupełniały, dzięki czemu klient znajdzie u nas pełen asortyment. Prace związane z przygotowaniem salonu ruszyły, a jego otwarcie planujemy z początkiem września tego roku. Jestem przekonany, że Decathlon Easy to sieć, która swoją ofertą wyjątkowo zainteresuje mieszkańców regionu. Pokazuje to też, że CH Plaza Rzeszów postrzegane jest przez najemców jako miejsce, z którym warto współpracować i rozwijać w nim nowe na polskim rynku koncepty. Nasze istotne atuty to duży parking, wygodny dostęp, przejrzysty układ, sąsiedztwo pełnowymiarowego hipermarketu i coraz bogatsza oferta – mówi Oktawiusz Wolnicki, dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Podpisanie umowy z Decathlon Easy to, jak poinformowali przedstawiciele obiektu, także milowy krok procesu modyfikowania profilu centrum w kierunku sportu i zdrowia.

– Pragnę zaznaczyć, że to nie jedyna nowość, jaką CH Plaza Rzeszów przygotowała na ten rok. W najbliższym czasie otworzymy pierwszy w Polsce innowacyjny, 24 godzinny klub fitness CityFit, z którego klienci będą mogli korzystać bez konieczności zawierania umowy. Trwają również prace nad uruchomieniem food courtu wyraźnie sprofilowanego na zdrową żywność (sałatki, jogurty, świeże soki, itp.). Z tak szeroką i spójną ofertą, jasno zdefiniujemy się jako główny punkt wizyty większości prawdziwie aktywnych rzeszowian. Ponadto, w drugiej połowie czerwca otwieramy dużą restaurację Kuk Nuk oferującą nowoczesną kuchnię polską w najlepszym wydaniu – mówi Dyrektor CH Plaza Rzeszów – dodaje Oktawiusz Wolnicki.

Przypomnijmy, w dwupoziomowym CH Plaza Rzeszów znaleźć można prawie 80 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: Reserved, House, Cropp, Mohito, Monnari, Deichmann, Euro Moda, CCC, Wojas, Martes Sport, Empik, Sephora, Rossmann oraz RTV Euro AGD. Plaza Rzeszów połączone jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc. Centrum oferuje prawie 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych. Plaza Rzeszów zlokalizowana jest na terenie największego osiedla mieszkaniowego w mieście, w sąsiedztwie marketu budowlanego Castorama. Zarządcą Centrum Handlowego Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.