ZOO Landia

6 czerwca 2014 roku do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Gdańsk dołączył nowy najemca. W sklepie Zoo Landia właściciele zwierząt domowych znajdą artykuły zoologiczne. Za komercjalizację galerii handlowej odpowiada Immochan Polska.

Lokal Zoo Landia w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 zajął powierzchnię około 143 mkw.  To już trzeci sklep Zoo Landia w Gdańsku. Marka obecna na rynku od 2006 roku oferuje artykuły zoologicznych.

Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Gdańsk odpowiada Immochan Polska. Sklep zoologiczny zlokalizowany jest w galerii obok lokalu Carte d’Or Cafe.

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk mieści się przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. W ofercie centrum znajduje się 50 sklepów, w tym butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przy CH Auchan Gdańsk mieszczą się hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Centrum Handlowe posiada 2,5 tys. miejsc parkingowych, w tym 20 dla osób niepełnosprawnych. CH zostało otwarte w 1998 roku. Obiekt należy do Immochan oddział Auchan Polska sp. z o.o.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.

Przedstawiciele Immochan zaprezentują swoje projekty przy stoisku 4.4 podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition.