galeria_słupsk10

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w Galerii Słupsk należącej do portfolio firmy Upside Property nastąpi zmiana operatora spożywczego. Jak ustaliła redakcja Retailnet w miejscu wcześniej działających delikatesów Delima, zostanie otwarty supermarket Stokrotka.

Nowy najemca zajmie w Galerii Słupsk powierzchnię mierzącą 1400 mkw. na poziomie -1 obiektu. Market zostanie otwarty dla klientów 14 czerwca br. Sieć Stokrotek obejmuje już ponad 180 supermarketów w całym kraju, które łącznie zatrudniają ok. 5400 osób.

– Minęło 5 lat od otwarcia Galerii Słupsk i jest to dobry moment na podsumowanie i wytyczenie kierunku działania tego centrum w kolejnych latach. Teraz znamy lepiej możliwości i oczekiwania słupszczan, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej dopasować ofertę naszej galerii. Staramy się posiadać inną ofertę niż konkurencja. To dlatego zdecydowaliśmy się na zmianę operatora spożywczego. Jedną z planowanych nowości będzie otwarcie na ponad 1000 mkw. nowoczesnego klubu fitness, co w Słupsku stanowić będzie obecnie ofertę absolutnie unikatową. Operatorem zostanie My Gym – mówi w rozmowie z Retailnet Karol Kalicki, prezes zarządu i założyciel spółki Upside Property.

– Dotychczasowa strefa food court wraz z kilkoma dodatkowymi lokalami zostanie przeorganizowana na potrzeby fitness klubu. Naszym zdaniem będzie to bardziej efektywne wykorzystanie tej powierzchni – dodaje.

Galeria Słupsk o powierzchni 36 tys. mkw. zapewnia swoim klientom 60 lokali na trzech poziomach handlowych oraz dwupoziomowy parking. W galerii znajdują się sklepy popularnych marek, m.in. Reserved, Cropp, Mohito, House, Empik, C&A, RTV Euro AGD, Home&You, Pepco.