Port Łódź
Port Łódź

W Centrum Handlowym Port Łódź, należącym do Inter IKEA Centre Group Poland, został otwarty salon Levi’s/Mustang. Wkrótce wśród najemców centrum pojawi się kolejna marka odzieżowa – Sinsay. Z początkiem czerwca działalność rozpoczął także salon Domu Jubilerskiego A&A.

W nowo otwartym salonie Levi’s/Mustang jest dostępna najnowsza kolekcja odzieży dżinsowej dla kobiet i mężczyzn. Salon zajął powierzchnię 99 mkw. i jest zlokalizowany w sąsiedztwie sklepu Saturn.

Wkrótce w Porcie Łódź pojawi się także kolejna marka odzieżowa – Sinsay. Jest to najnowszy brand w portfelu spółki LPP SA. Kolekcja jest dedykowana dziewczynom w wieku 15-24 lat. Salon Sinsay zajmie powierzchnię 351 mkw.

Na początku czerwca do grona najemców Portu Łódź dołączył także salon jubilerski marki A&A, o długoletniej tradycji związanej z Łodzią. Na powierzchni 50 mkw. oferuje wybór biżuterii platynowej, złotej i srebrnej.

– Nowe salony, które pojawiły się w Porcie Łódź to bardzo silne i dobrze postrzegane marki. Zależy nam na ciągłym poszerzaniu oferty centrum i proponowaniu, również za sprawą nowych otwarć, asortymentu dla różnorodnych grup klientów – informuje Andrzej Cieślik, dyrektor Portu Łódź.

Na terenie kompleksu handlowego Port Łódź znajduje się sklep IKEA, Leroy Merlin, Saturn, Marks & Spencer, supermarket Piotr i Paweł oraz ponad 150 sklepów. Wśród najemców Portu Łódź znajdują się także restauracje, kawiarnie i punkty usługowe. Do dyspozycji klientów Portu Łódź oddany został bezpłatny parking z 4,5 tys. miejsc.

Obiekt należy do Inter IKEA Centre Group Poland. Obecnie firma jest właścicielem i zarządza ośmioma parkami i centrami handlowymi (łącznie z Wola Park), zlokalizowanymi w największych miastach kraju: Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu. Ponadto, prowadzi prace nad dwoma kolejnymi projektami: budową centrum handlowego w Lublinie oraz rozbudową Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu.

Przedstawiciele Inter IKEA Centre Group Poland będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014. Swoje projekty zaprezentują przy stoisku 5.7.