Salon Guess w Millenium Hall

Salon Guess w Millenium Hall

Przedstawiciele firmy Guess będą obecni podczas Shopping Center Forum 2014. Przyjrzą się powstającym obiektom handlowym w miastach, w których firma planuje kolejne otwarcia salonów swoich marek Guess Jeans i Guess Marciano.

– W tym roku także będziemy uczestniczyć w Shopping Center Forum. Jest to dla nas istotne, ponieważ nie zakończyliśmy jeszcze rozwoju w Polsce i nadal planujemy kolejne otwarcia salonów. Są miasta i projekty handlowe, gdzie w przyszłości widzę możliwość otwarcia sklepów naszej marki. Tego typu targi dają nam możliwość skumulowania spotkań w jednym miejscu. Ponadto SCF to miejsce gdzie warto się spotkać z wynajmującymi, ale też z innymi najemcami, aby porozmawiać i porównać doświadczenia w poszczególnych lokalizacjach oraz razem rozważyć rozwój w nowych projektach – mówi Waldemar Madajczyk, senior director emerging markets Guess Europe.

Firma w najbliższym czasie planuje otworzyć kilka nowych salonów. Outlety Guess Jeans znajdą się w Fashion House Piaseczno (235 mkw.) oraz centrum outletowym Fashion House w Gdańsku. Sklep ten zajmie 230 mkw. Otwarcie salonu zaplanowano na pierwszą połowę sierpnia br. Z kolei nowy regularny salon Guess Jeans rozpocznie działalność na przełomie listopada i grudnia w CH Magnolia Park w Wrocławiu na powierzchni 189 mkw.

Na koniec 2014 roku firma będzie posiadała prawie 20 sklepów w Polsce: 7 w Warszawie, 3 w Trójmieście, 3 we Wrocławiu, 1 w Poznaniu, 2 w Łodzi i 1 na Śląsku.

Firma Guess Inc. posiada obecnie ok. 1500 salonów marki, które mieszczą się w 90 krajach. Artykuły z logo marki można kupić za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego o zasięgu globalnym. Za rozwój salonów w Polsce będzie odpowiadać firma Guess Poland sp. z o.o.