Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

Wzrost obrotów i wskaźników FootFall, otwarcie czterech nowych sklepów w przeciągu miesiąca oraz podpisane kolejne umowy najmu – to wyniki, jakie w maju osiągnęło Gemini Park Bielsko-Biała, Centrum Handlowo-Rozrywkowe należące do Gemini Holding.

Pierwszych klientów rozbudowane Gemini Park Bielsko-Biała powitało 9 kwietnia 2014 roku. Od tego czasu centrum handlowe cieszy się rosnącą popularnością, co potwierdzają statystyki sprzedażowe i odwiedzin obiektu.

W ostatnim miesiącu obroty na mkw. w bielskim, powiększonym Gemini Park wzrosły o ponad 20 proc., a odwiedzalność podwyższyła się aż o ponad 60 proc. w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników osiąganych przez Gemini Park. Spodziewaliśmy się, że rozbudowa i zmiana profilu obiektu będzie odpowiedzią na potrzeby mieszkańców Bielska-Białej. Dotychczas brakowało w tym mieście centrów handlowych z ofertą sprofilowaną, skierowaną do rodzin z dziećmi, czego dowodem jest liczba osób odwiedzających nas w dniu 1 czerwca – aż 22 tys. osób – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.

Oferta Gemini Park Bielsko-Biała stale się powiększa. W maju do grona najemców dołączyły już cztery kolejne brandy. Wśród nich znajduje się należąca do Grupy LPP marka Reserved, która w bielskim Gemini Park zajęła dwupoziomowy lokal o powierzchni blisko 2 tys. mkw. Sektor fashion powiększyła także firma Monnari (180 mkw.), a pierwszy w mieście salon otworzyła sieć Pepco (360 mkw.) – samoobsługowy sklep dyskontowy. Sektor usługowy powiększył z kolei Bank Millennium (110 mkw.). Niebawem swoje lokale otworzą kolejne znane marki.

– Chcemy, aby nasi klienci mogli wybierać spośród atrakcyjnego mix’u najemców, dlatego też cały czas zabiegamy o obecność znanych, wiodących marek oraz lokalnych firm. Już wkrótce w bielskim Gemini otwarty zostanie największy w południowej Polsce klub fitness, który zajmie ponad 2,2 tys. mkw., sklep z artykułami wyposażenia wnętrz popularnej marki Home&You oraz sygnowany profesjonalną marką OPI salon pielęgnacji paznokci. Prowadzimy też rozmowy na wynajem kolejnych lokali – dodaje Krzysztof Brączek.

Bielskie Gemini Park to Centrum Handlowo-Rozrywkowe z ofertą dla rodzin. Po rozbudowie powierzchnia obiektu powiększyła się do ponad 40 tys. mkw. GLA, na której obecnie znajduje się 120 sklepów z branży modowej, usługowej oraz rozrywkowej.

Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Obiekt zostanie zaprezentowany podczas Shopping Center Forum 2014 przy stoisku 4.6/4.7