Klub CityFit
Klub CityFit

Trwają prace związane z przygotowaniem do otwarcia w Centrum Handlowym City Center Rzeszów pierwszego w Polsce klubu sieci CityFit. Rzeszowskie centrum, a wkrótce także obiekty handlowe w innych miastach, w których CityFit planuje ekspansję, będą mogli skorzystać z rozwiązań oferowanych przez nową sieć fitness klubów, która wchodzi na polski rynek.

– Chcemy zaoferować członkom CityFit najwyższej jakości urządzenia w ilości zapewniającej każdemu swobodne wykonywanie ćwiczeń. Nasze kluby będą wyposażone w nowości rynku fitness a jednocześnie dostępne dla każdego 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Z przeprowadzonych badań rynkowych wynika, że będziemy mogli zaoferować cenę co najmniej o połowę niższą od naszych największych konkurentów – mówi Nicholas Moses, dyrektor zarządzający CityFit.

W Plaza Rzeszów, pierwszej lokalizacji w której otwarty zostanie CityFit, trwają prace nad zaoferowaniem członkom klubu sal treningowych przygotowanych na wzór sali kinowej, która zostanie wyposażona w wysokiej jakości system nagłośnienia. Jako pierwsza sieć w kraju CityFit planuje wprowadzić także na szeroką skalę technologię MyRide+, która pozwoli na rowerową przejażdżkę kilkunastu osób na raz z wirtualnym instruktorem w języku polskim.

Dodatkową atrakcją będzie wirtualny trener prowadzący zajęcia czy specjalne rowery stacjonarne wyposażone w 17-calowe ekrany dotykowe z jakością obrazu HD.

Rewolucja technologiczna będzie czekać na członków klubu już przy wejściu. Wszystko, czego będzie potrzebować członek klubów CityFit to odcisk linii papilarnych. Do wejścia na siłownię wystarczy odczyt schematu punktowego z linii papilarnych dłoni, a karnet będzie kupowany online lub w maszynie przy wejściu do klubu. Nie będzie więc potrzeba noszenia karty w portfelu, ani podpisywania umowy w recepcji. Między innymi dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu, kluby będą czynne 24 godziny na dobę.

CityFit to sieć fitness oferująca najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń za niską opłatą członkowską bez konieczności podpisywania długoterminowych zobowiązań. Pierwszy klub CityFit zostanie otwarty w lipcu w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów, kolejne – w Wałbrzychu i Warszawie. CityFit planuje uruchomić 50 obiektów w Polsce.