Salon Esotiq
Salon Esotiq

Do grona najemców Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim dołączył salon z bielizną sieci Esotiq.

Nowo otwarty sklep zajmuje powierzchnię 77,59 mkw. i jest zlokalizowany na pierwszym piętrze galerii.

Salon Esotiq powiększył ofertę z branży „moda” w gorzowskiej galeii. To marka ekskluzywnej bielizny dla kobiet. Projekty Esotiq powstają przy współpracy z domem mody Eva Minge. Obecnie sieć salonów Esotiq liczy ponad 190 salonów na terenie Polski.

– Bardzo się cieszymy, że marka Esotiq dołączyła do grona najemców Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim i powiększyła ofertę naszego centrum. Jesteśmy przekonani, że spotka się z przychylnym przyjęciem przez naszych klientów – podkreśla w rozmowie z portalem Retailnet Bartłomiej Bujnowski,  marketing manager Galerii Askana.

Galeria Askana ma 55 tys. mkw. powierzchni całkowitej oraz 18 tys. mkw. powierzchni GLA, na której znajduje się: 114 butików, 10 kawiarni, restauracji i barów. Wśród najemców obiektu są m.in. C&A, Promod, Solar, Simple, Stradivarius, restauracja Sphinx, multiplex Helios z salami na 1,2 tys. osób. Zarządcą Galerii Askana jest CREAM.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management, oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem, oddając do dyspozycji klienta ekspertów, ich potencjał i doświadczenie. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management. CREAM zarządza obecnie portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu „convenience”, obiekty multi-funkcjonalne, obiekty biurowe nieruchomości typu „stand-alone”.