Sadyba Best Mall
Sadyba Best Mall

Warszawskie Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sadyba Best Mall rozszerza zakres usług dostępnych w obiekcie. Na terenie centrum można skorzystać z darmowego internetu bezprzewodowego. Do dyspozycji klienta przygotowano także przestronne i zlokalizowane blisko wejść do centrum handlowego strefy przeznaczone do parkowania i zabezpieczania rowerów.

Sadyba Best Mall jako pierwsze Centrum Handlowe w Polsce wprowadza innowacyjne rozwiązanie parkingowe dla motocykli i skuterów. Wśród miejsc parkingowych znajdują się te specjalnie dedykowane rodzinom z dziećmi.

– Przygotowaliśmy również specjalne punkty, w których można pozostawić swojego czworonoga w czasie, gdy robimy zakupy. W dniu 13 czerwca br. pojawiła się nowa usługa dedykowana użytkownikom jednośladów – specjalnie dla nich przygotowano terminale parkingowe włoskiej firmy MotoParking®, które pozwalają na przechowywanie kasku i rzeczy osobistych, zapewniając zarazem bezpieczeństwo motocykla lub skutera w czasie postoju – poinformował zarząd obiektu.

– Użytkownicy jednośladów stanowią coraz liczniejszą grupę naszych klientów i chcemy w ten sposób pokazać, że są u nas jak najbardziej mile widziani – mówi Elżbieta Werner, dyrektor Centrum Handlowego Sadyba Best Mall w Warszawie.

– Nasze urządzenia to estetyczne, przestronne i solidne schowki wykonane ze stali nierdzewnej, dodatkowo wyposażone w łańcuch zabezpieczający pojazd przed kradzieżą. Po zaparkowaniu jednośladem wystarczy włożyć swój ekwipunek do wnętrza schowka i zamknąć go własnym disc lockiem. Co ważne, terminale mogą dodatkowo spełniać funkcję nośnika reklamowego, co pozwoli na zaoferowanie usługi zupełnie bezpłatnie – zapewnia Daniele Galli, prezes zarządu MotoParking Polska sp. z o.o., wyłącznego Importera terminali MotoParking® w Polsce.

System MotoParking® został zaprojektowany i opatentowany w 2012 roku przez włoską firmę MP Italia s.r.l. Pierwsze urządzenia zostały wyprodukowane we Włoszech w zeszłym roku. MotoParking® został stworzony przede wszystkim z myślą o klientach centrów handlowych, dyskontów, kin, parków rozrywki, stadionów sportowych, urzędów, hoteli, restauracji oraz innych miejsc, w których noszenie ze sobą ekwipunku zapewniającego bezpieczeństwo użytkownikom jednośladów może być kłopotliwe.

Oprócz Polski, system MotoParking® jest obecnie dystrybuowany w 12 krajach Europy.

Centrum Handlowe Sadyba Best Mall zlokalizowane jest na warszawskiej Sadybie, przy ulicy Powsińskiej prowadzącej do Wilanowa, Powsina i dalej do Konstancina-Jeziornej. Sadyba Best Mall oferuje 90 sklepów i 980 miejsc parkingowych. Powierzchnia handlowa obiektu to blisko 23 tys. mkw. Obiekt rocznie odwiedza ponad 7 mln osób. Sadyba Best Mall jest zarządzana przez Klepierre Management Polska sp. z o.o.