Kraków Plaza
Kraków Plaza

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Kraków Plaza, zarządzane przez Klepierre Management Polska, podpisało umowę z Fitness Platinium, pozyskując nowego najemcę z ofertą rekreacyjną. Klub fitness zajmie powierzchnię 1830 mkw. i będzie zlokalizowany na pierwszym piętrze galerii. Aktualnie w lokalu trwają prace adaptacyjne. Swoich pierwszych klientów Fitness Platinium w Kraków Plaza powita już po wakacjach.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Kraków Plaza o powierzchni 30 tys. mkw. położone jest w dzielnicy Grzegórzki, przy arterii łączącej centrum miasta z Nową Hutą. Wśród najemców galerii są m.in: KappAhl, Royal Collection, Smyk, Reserved, Sephora, Empik, Media Expert, Rossmann oraz hipermarket Carrefour. Galeria dostarcza swoim klientom także ofertę rozrywki. W Kraków Plaza funkcjonuje bowiem kompleks kinowy Cinema City i IMAX oraz największa profesjonalna kręgielnia w Małopolsce – klub Pink Bowling & Club Kraków. W obiekcie znajduje się parking podziemny oraz parking zewnętrzny łącznie na 1500 miejsc.

Grupa kapitałowa Klepierre jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 13 krajach Europy. W Polsce posiada 7 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza, Kraków Plaza oraz Rybnik Plaza, które są zarządzane przez spółkę Klepierre Management Polska sp. z o.o. Większość centrów handlowych jest zlokalizowana w centralnych punktach miasta i łączy rozrywkę, handel i usługi.