Lodziarnia Lovit
Lodziarnia Lovit

14 czerwca Grupa Gastromall otworzyła lodziarnię firmową Lovit w Galerii Korona. W Kielcach to 3 punkt franczyzowy Lovitu (po Galerii Arena i Europie Centralnej) i trzeci punkt poza Krakowem.

– Lovit zajął powierzchnię około 35 mkw. i znajduje się w strefie food court w sąsiedztwie restauracji Olimp i Companeros – powiedziała redakcji Retailnet Izabela Domaradzka koordynator projektów Grupa Gastromall

Gastromall nieustająco poszukuje franczyzobiorców swoich marek na terenie całego kraju. Kolejne umowy z zarządcami centrów handlowych i biurowych są w ostatnich fazach negocjacji.

W połowie lutego grupa Gastromall wprowadziła na rynek nowy koncept pod marką Companeros. Ale Meksyk!, oferujący najpopularniejsze potrawy kuchni meksykańskiej przyrządzane na indywidualnie zamówienie klienta. Lokal ten również znajduje się w Galerii Korona w Kielcach.

Obecnie Grupa Gastromall to właściciel 5 marek gastronomicznych w tym najbardziej rozpoznawalnych – Olimp, Lovit oraz Companeros. Lovit to marka własna Gastromall, oferująca lody rzemieślnicze produkowane tradycyjną metodą, z naturalnych składników – mleka, świeżych owoców, bakalii.

Największą siecią w portfolio Gastromall jest marka Olimp, która posiada 22 restauracje zlokalizowane przede wszystkim w centrach handlowych. Restauracje Olimp można znaleźć obecnie m.in. w: Centrum Handlowym Atrium Felicity w Lublinie, CH Krokus w Krakowie, CH Europa Centralna w Gliwicach, Galerii Rzeszów, a także CH Wola Park w Warszawie. Ponadto właściciel sieci ma podpisane umowy najmu pod restauracje Olimp w CH Łacina w Poznaniu, CHR Sukcesja w Łodzi i Galerii Warmińskiej w Olsztynie.