kupony rabatowe online

Zakupy online mają być oszczędne, intuicyjne i szybkie bo kupujący w sieci są niezwykle wymagający. Próbę wyjścia naprzeciw oczekiwaniom kupujących podjęła się Grupa Okazje, która stworzyła nową markę.

Rabatuj.pl to serwis, w którym skupione są wszelkiego rodzaju promocje i kupony rabatowe pozwalające internautom zaoszczędzić pieniądze. Jego unikalność polega na tym, iż powstał w efekcie bezpośredniej współpracy z e-sklepami – mówi Wojciech Karwowski, Sales Director Okazje.info.

Kody do rabatów

W praktyce pobranie kuponu jest niezwykle proste. Po wejściu na stronę należy w wyszukiwarce wpisać nazwę poszukiwanej marki lub sklepu (np. Witchen, Douglas, 5.10.15. itp.). Na ekranie pojawi się wtedy lista dostępnych kuponów (na ogół są to zniżki od 5 do 20%). Po kliknięciu w kupon należy skopiować odpowiedni kod (jest to ciąg znaków).

Kod ten należy podać po skompletowaniu zamówienia we właściwym sklepie internetowym, wpisując go w odpowiednie pole formularza.

Skuteczniejsza e-sprzedaż

„Do tej pory nie wszystkie kupony byliśmy w stanie publikować w porównywarce cen Okazje.info. Nowa marka to doskonałe uzupełnienie naszej propozycji dla sklepów i przede wszystkim jeszcze skuteczniejsze wsparcie ich działań sprzedażowych” – tłumaczy Karwowski.

W tej chwili w serwisie można znaleźć kupony do ponad stu sklepów takich jak Euro RTV AGD, Neo24 czy Komputronik.

„Robiąc zakupy, większość z nas skorzystała kiedyś z obniżki lub bonusu. Odpowiedzią na tę potrzebę jest Rabatuj.pl, w którym chcemy prezentować kupony rabatowe z blisko trzech tysięcy sklepów, z którymi współpracujemy” – zaznacza prezes Grupy Okazje, Piotr Broniarczyk.