frisco qr kody

Ponad sto wirtualnych samochodów Frisco.pl rozpoczęło mobilną sprzedaż na ulicach stolicy. Warszawiacy przez miesiąc będą mogli kupić z nich produkty codziennego użytku za pomocą smartfona z nową aplikacją Frisco.pl.

„Po sukcesie wirtualnego supermarketu w metrze wychodzimy z podziemi na ulice Warszawy. Tym razem wykorzystujemy nasze Frisco Vany. Ulokowaliśmy je w różnych miejscach Warszawy, by jak największa liczba mieszkańców mogła w bardzo prosty sposób zrobić zakupy z dostawą do domu” – mówi Nicolas Jedraszak, prezes Frisco.pl.

frisco van
Vany to jedynie plakaty wyklejone na murach

Nowa aplikacja mobilna

Wraz z uruchomieniem wirtualnych samochodów-sklepów Frisco wprowadza nową ulepszoną aplikację mobilną. Pobiera się ją na smartfony działające w systemie Android bądź iOS poprzez zeskanowanie odpowiedniego QR kodu bezpośrednio z Frisco Vanów (w rzeczywistości są to tylko plakaty wyklejone na murach).

Można z nich kupić różnorodne artykuły spożywcze, w tym świeże warzywa i owoce, nabiał, słodycze i napoje skanując ich kod kreskowy czy robiąc nawet zdjęcia wybranego artykułu za pomocą Smart Scan w aplikacji mobilnej Frisco.pl.

Szybkie dostawy

Oferta obejmuje też produkty dla najmłodszych, chemię gospodarczą i środki czystości. Wybrane produkty zostaną zapamiętane w koszyku, a klienci będą mogli dokończyć swoje zakupy w dowolnym czasie i miejscu. Dostawy są realizowane nawet tego samego dnia, w którym składane jest zamówienie.

„Nasze mobilne sklepy stanowią połączenie tradycyjnych form sprzedaży z nowoczesnymi technologiami. Liczymy, że wielu mieszkańców stolicy zechce wypróbować nasze innowacyjne rozwiązania – dodaje Przemysław Matul, Dyrektor Marketingu Frisco.pl.

Frisco.pl to jeden z największych i najdłużej działających supermarketów online, który realizuje zamówienia na terenie całej Polski. Frisco.pl prowadzi sprzedaż wyłącznie przez internet na bazie własnego zaplecza magazynowego.