Salon Medicine
Salon Medicine

Polska marka odzieżowa Medicine przedłużyła umowę najmu lokalu w Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowym należącym do Gemini Holding.

Zgodnie z nowo podpisaną umową najmu z BrandBQ – właścicielem marki odzieżowej Medicine, firma pozostanie na kolejne lata w tarnowskim centrum handlowym Gemini Park. W salonie o powierzchni ponad 150 mkw. marka oferuje odzież casualową. Dotychczas w Gemini Park Tarnów Medicine funkcjonowało jako salon franczyzowy.

– Medicine osiąga bardzo dobre wyniki sprzedaży w średniej wielkości miastach, dlatego zdecydowaliśmy się na przedłużenie najmu lokalu w Gemini Park Tarnów. Widzimy potencjał w tym mieście i w tej galerii handlowej. Po przejęciu salonu podnieśliśmy obroty o ponad 50 proc., planujemy również remont w najbliższym czasie, który podniesie funkcjonalność salonu – mówi Marta Papaj-Siwek, Marketing Manager w spółce BrandBQ.

Obecnie Gemini Park Tarnów tworzy blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych zlokalizowanych na 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu.

– Silna pozycja Gemini na regionalnym rynku to jeden z atutów, który wyróżnia nasze centrum handlowe. Dostrzegają to nasi najemcy, którzy w obliczu kończących się umów najmu decydują się na ich przedłużenie. Bezustannie wprowadzamy także do obiektu nowe, znane i popularne marki, które dodatkowo przyciągają klientów – mówi Zbigniew Nowak, dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów.

Przypomnijmy, w ostatnim roku do grona najemców Gemini Park Tarnów dołączyły takie marki jak Badura, myjnia samochodowa Auto Spa Tarnów, Alior Bank Express, Apteka Hebe, Villeroy & Boch, Kornecki. Swoje lokale otworzyły także marki z elegancką odzieżą męską: Lavard i Routeman, w którego asortymencie znaleźć można firmy: Tommy Hilfiger, Pierre Cardin oraz Armani Jeans. W najbliższym czasie planowane jest podpisanie kolejnych umów najmu i otwarcia nowych salonów.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą centrum.
Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to nowoczesny obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni ok. 80 tys. mkw., w tym 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Obiekt należy do Gemini Holding.

Przedstawiciele spółki Gemini Holding będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014. Swoje projekty zaprezentują przy stoisku 4.6/4.7