Galeria Katowicka
Galeria Katowicka

Zarząd Neinver podjął decyzję o zmianach organizacyjnych wewnątrz spółki i odwołaniu Country Mangera. Jak dowiedziała się redakcja Retailnet, Agata Brzezińska od kilku tygodni nie pełni już tej funkcji.

– Agata Brzezińska nie jest już pracownikiem Grupy Neinver, co jest związane ze zmianą organizacyjną grupy. Obecnie nie ma w Polsce stanowiska Country Managera podobnie, jak w pozostałych krajach działalności firmy – powiedziała w rozmowie z portalem Retailnet Monika Olejnik-Okuniewska, Business Development Marketing Director Neinver Polska.

Przypomnijmy, Agata Brzezińska objęła stanowisko Country Managera Neinver w lipcu 2012 roku i kierowała wszystkimi operacjami firmy w Polsce, piastując jednocześnie stanowisko dyrektora ds. najmu.

Agata Brzezińska pracowała w Neinver Polska od 2005 roku, a z branżą nieruchomości jest związana od 11 lat. W ostatnich latach kierowała procesem komercjalizacji poznańskiej Galerii Malta i Galerii Katowickiej, a także Futura Park Kraków. Agata Brzezińska odpowiadała także za planowanie i wdrażanie strategii oraz rozwoju centrów outlet Factory na polskim rynku, w tym Factory Warszawa Annopol.

Centra handlowe Neinver działają w Polsce od 10 lat. W 2002 roku firma uruchomiła pierwsze w Polsce centrum typu outlet – Factory Warszawa Ursus. Obecnie w portfolio spółki znajdują się 4 centra wyprzedażowe działające w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i we Wrocławiu, dwa autorskie koncepty sprzedażowe Futura Park we Wrocławiu i Krakowie oraz poznańska Galeria Malta i Galeria Katowicka.

Neinver działa na europejskim rynku nieruchomości. Spółka jest inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości. Obecnie działa w sześciu krajach: w Hiszpanii, Niemczech, we Włoszech, Polsce, Francji i Portugalii.
Neinver zarządza „IRUS European Retail Property Fund”. W Polsce Neinver obecny jest od 2000 roku.

Przedstawiciele spółki będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014. Swoje projekty zaprezentują przy stoisku 6.1