Bonarka City Center
Bonarka City Center

13 czerwca w Bonarka City Center otwarto salonik Lotto. Totalizator Sportowy podpisał z centrum umowę najmu lokalu o powierzchni 28 m2, na poziomie 0.

– Ekspansja Totalizatora Sportowego w galeriach handlowych jest dobitnym dowodem na to, że obiekty komercyjne wtapiają się w tkankę miejską i przejmują rolę centrum miast, czy uliczek handlowych. Klienci oczekują od galerii zapewnienia bardzo szerokiego spektrum usług, nie tylko związanych z zakupami, stąd też obserwujemy na rynku przechodzenie pod dachy galerii marek i usług dotąd typowych dla pasaży miejskich – mówi Natalia Pradelska, Country Leasing Director, TriGranit Management Polska.

Totalizator Sportowy, właściciel marki Lotto dysponuje siecią ponad 13 tysięcy punktów sprzedaży.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych, restauracji, punktów usługowych, w tym: Auchan, Leroy Merlin oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na klientów centrum czeka bezpłatny parking na 3,2 tys. samochodów. Ponadto na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „U Siemachy” o powierzchni całkowitej 700 mkw. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.

Podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition spółka TriGranit Management Polska zaprezentuje na stoisku 2.4. centrum handlowe Bonarka City Center.