Plac zabaw Ro-An Bajkowy Labirynt
Plac zabaw Ro-An Bajkowy Labirynt

Firma Ro-An, właściciel sieci placów zabaw Bajkowy Labirynt planuje otwarcie nowych punktów rozrywki.

Przedstawiciele spółki będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014 Fall Edition. Są zainteresowani pozyskiwaniem lokalizacji zarówno we wspólnych częściach dostępnych w centrach handlowych oraz specjalnie wydzielonych strefach rozrywki jak i pustostanach.

– W ostatnim czasie otworzyliśmy na nowo plac zabaw w Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach. W dotychczasowej lokalizacji powstał nowoczesny plac zabaw wyposażony w moduły do zabaw rozwijające umiejętności motoryczne i umysłowe dzieci. We wrześniu 2014 roku planujemy otwarcie nowego placu zabaw w Centrum Handlowym Turawa Park w Opolu. Będzie to nowoczesna placówka, wyposażona w niepowtarzalne atrakcje nie tylko dla dzieci, również rodzice będą mogli doglądać swoich pociech korzystając z przygotowanej specjalnie dla nich kawiarenki – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Marcin Włodarczyk reprezentujący firmę Ro-An.

Ro-An otwiera nowe lokale w centrach i galeriach handlowych – zarówno tych istniejących, jak i planowanych. Nowe punkty zabaw powstają zarówno w częściach wspólnych w centrach handlowych, jak i w specjalnie wydzielonej strefie. Spółka chętnie wykorzystuje także pustostany.

– Oczywiście na bieżąco poszukujemy atrakcyjnych lokalizacji dla naszych placówek jak również dla zabawek na bilon zlokalizowanych w częściach wspólnych galerii handlowych – dodaje Marcin Włodarczyk.

Ro-An otwiera punkty zabaw w kilku różnych formatach. Place zabaw mają od 70 do 400 mkw.

Firma Ro-An poza siecią placów zabaw Bajkowy Labirynt jest także operatorem interaktywnych bujaków i karuzel dla dzieci oraz automatów sprzedających. Obecnie w ramach sieci działa 14 placów zabaw pod nazwą Bajkowy Labirynt. Wszystkie są zlokalizowane w centrach handlowych.

Przedstawiciele Ro-An będą uczestnikami Shopping Center Forum Fall Edition, które odbędzie się 17–18 września 2014 roku w Warszawie.