Wrocławskie centrum handlowe Magnolia Park wkrótce zaprosi swoich klientów do nowego sklepu. TK Maxx zajmie powierzchnię ponad 2280 mkw. w pobliżu hipermarketu Tesco. Otwarcie planowane jest na przełom sierpnia i września 2014 roku.

Od 2013 roku Magnolia Park jest w rozbudowie. Centrum sukcesywnie powiększa się o nową powierzchnię i podpisuje nowe umowy najmu – docelowo przybędzie 20 tys. mkw. oraz około 60 nowych sklepów. Jednym z nich będzie TK Maxx, który otworzy się niedługo po sklepie sportowym Decathlon, kończąc tym samym kolejny etap rozbudowy.

– TK Maxx to kolejna świetna marka w portfolio Magnolia Park. Dzięki rozbudowie możemy wzbogacić naszą ofertę o wiele znanych i popularnych marek, które stanowią dla nas i naszych klientów ogromną wartość dodaną. Jednocześnie podpisywane umowy najmu potwierdzają popularność Magnolia Park i naszą pozycję rynkową – powiedział Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Magnolia Park jest największym centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjnym na Dolnym Śląsku. Łączna powierzchnia handlowa wynosi obecnie około 77,6 tys. mkw., a dalsze inwestycje są właśnie realizowane. Wśród najemców centrum jest około 230 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Oferta rozrywkowo-rekreacyjna obejmuje kino i salę zabaw dla dzieci. W obiekcie dostępny jest parking na 3018 miejsc. Wśród wielu polskich i międzynarodowych marek dostępnych w Magnolia Park znajdują się: Aldo, C&A, Denon, Ecco, Esprit, H&M, home&you, Intersport, KappAhl, New Yorker, Peek&Cloppenburg, Pierre Cardin, Promod, Reserved, Saturn, Tous, W. Kruk, Zara, kino Helios, hipermarket budowlany Castorama i hipermarket Tesco.

Magnolia Park należy do portfela King’s Street Retail, platformy grupującej wysokiej jakości polskie centra handlowe. Za zarządzanie Magnolia Park odpowiada Multi Mall Management Poland, spółka zależna firmy Multi Corporation, która została nabyta przez fundusz Blackstone w październiku 2013 roku.

Multi Development Polska jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014. Z projektami firmy będzie można zapoznać się na stoisku nr. 3.2.