Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

Grono najemców Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała już niebawem wzbogaci się o kolejny brand. Swój salon w obiekcie otworzy home&you, polska marka należąca do grupy kapitałowej LPP.

Home&you w Gemini Park Bielsko-Biała zajmie salon o powierzchni blisko 350 mkw. Właścicielem marki jest spółka LPP TEX – importer i dystrybutor artykułów wyposażenia wnętrz. Salony marki podzielone są na 4 strefy odpowiadające podziałowi domu na salon, kuchnię, łazienkę i sypialnię.

– Sukcesywnie dążymy do rozwoju sieci home&you, która obecnie liczy już ponad 90 salonów w całej Polsce. Zależy nam na obecności w atrakcyjnych i dogodnych dla klientów lokalizacjach, dlatego zdecydowaliśmy dołączyć do grona najemców Gemini Park w Bielsku-Białej. Mamy nadzieję, że nasz salon spotka się z dużym zainteresowaniem i będzie popularnym punktem na mapie centrum – mówi Magdalena Szarejko, specjalista ds. marketingu, home&you.

W Gemini Park Bielsko-Biała swoje salony otworzyły już wszystkie marki odzieżowe należące do grupy LPP: Cropp, House, Mohito, najnowsza propozycja spółki – Sinsay oraz otwarty 31 maja dwupoziomowy salon marki Reserved. Razem z home&you firma zajmie ponad 3,6 tys. mkw.

W Gemini Park Bielsko-Biała, Centrum Handlowym należącym do Gemini Holding, niedawno zakończyła się rozbudowa. Dzięki niej, powierzchnia obiektu to ponad 40 tys. mkw. GLA, na której znajduje się 120 sklepów z branży modowej, usługowej oraz rozrywkowej. Zgodnie z przyjętą strategią, po rozbudowie Gemini Park Bielsko-Biała dysponuje kompleksową ofertą skierowaną dla całych rodzin. Większość najemców centrum to marki o zasięgu europejskim i krajowym, ale wśród nich są także regionalni przedsiębiorcy, którzy wyróżniają obiekt na tle konkurencji.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się w południowej części miasta, pomiędzy trzema najważniejszymi arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego. Swoim zasięgiem obejmuje Podbeskidzie, ale i tereny przygraniczne Czech i Słowacji.

Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

GREM Gemini Real Estate Management to spółka należąca do Gemini Holding, zajmująca się zarządzaniem centrami handlowymi i obiektami komercyjnymi. Obecnie firma zarządza dwoma centrami handlowymi: Gemini Park Bielsko-Biała oraz Gemini Park Tarnów. Spółka zajmuje się również działalnością doradczą w zakresie rynku nieruchomości oraz wynajmem powierzchni komercyjnych.

Przedstawiciele spółki będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014. Swoje projekty zaprezentują przy stoisku 4.6/4.7