Eric Agnello, dyrektor generalny RD bud Sp. z o.o.
Eric Agnello, dyrektor generalny RD bud Sp. z o.o.

– W 2012 roku po raz pierwszy wzięliśmy udział w Shopping Center Forum jako zaproszeni goście. Obecność przedstawicieli wielu podmiotów związanych z sektorem centrów handlowych spowodowała, że w 2014 roku postanowiliśmy zwiększyć swoją obecność na tego typu imprezach branżowych i zgłosiliśmy się na Shopping Center Forum 2014 – mówi Eric Agnello, dyrektor generalny RD bud Sp. z o.o.

– SCF jest wydarzeniem o ugruntowanej już renomie – odbywa się od 2005 i każdego roku gromadzi wykonawców, którzy mogą poszczycić się realizacją centrów handlowych. RD bud w swoim portfolio ma wiele obiektów komercyjnych, a więc nie mogło nas zabraknąć wśród wystawców.

– Obecność Generalnych Wykonawców na tego typu spotkaniach, poza korzyścią wizerunkową, czyli odświeżeniem kontaktu z tymi, z którymi już współpracowaliśmy, jak również przedstawienie się tym, którzy o nas nie słyszeli, daje możliwość bliższego poznania potencjalnych zleceniodawców prac budowlanych. Uczestnicy tych targów to przede wszystkim znani i aktywni deweloperzy, a także właściciele i zarządcy centrów handlowych. Takie wydarzenie pozwala również zapoznać się z klimatem inwestycyjnym sektora centrów handlowych, z trendami w projektowaniu i w utrzymaniu obiektów.

– Warto podkreślić, że w dobie komunikacji internetowej spotkania face-to-face i bezpośredni kontakt ze specjalistami z branży są dosyć rzadkie. Krótka rozmowa na stoisku czy na meeting point zapada w pamięć i ułatwia komunikację w przyszłości. Co więcej, możliwość dialogu pozwala na wymianę opinii. Jest to też doskonała okazja do aktualizacji baz danych i informacji na temat danego partnera biznesowego, jak również do lepszego rozpoznania potrzeb Klienta, zgodnie z prezentowanymi trendami na rynku.

– Wśród uczestników tegorocznego eventu są uznani w branży deweloperzy, inwestorzy oraz właściciele galerii handlowych. Swoją obecność zgłosiły także nowe podmioty, które mogą być zainteresowane nawiązaniem współpracy z potencjalnymi generalnymi wykonawcami. Nie bez znaczenia dla nas jest też możliwość spotkania ze światowej rangi doradcami i zarządcami obiektów handlowych. Obecność RD bud na SCF to potwierdzenie gotowości do podjęcia współpracy oraz wiarygodności i dobrej kondycji firmy, funkcjonującej zgodnie z jasno określoną strategią. Tego typu spotkania są doskonałą okazją do cennych spotkań z przyszłymi kontrahentami i do podtrzymania bliskich relacji z obecnymi klientami – dodał Eric Agnello.

RD bud, jako firma wywodząca się z niezależnej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, rozpoczęła działalność na polskim rynku budowlanym w 1997 roku. Obecnie RD bud, z główną siedzibą w Warszawie, posiada swoje biura regionalne i działa w obrębie całego kraju. Jako Generalny Wykonawca specjalizuje się w budowie „pod klucz” centrów handlowych, hoteli, biur, obiektów logistycznych i przemysłowych, a także salonów samochodowych i stacji serwisowych. Wśród zrealizowanych kontraktów znajdują się także liczne projekty renowacyjne.

Spółka RD bud podczas Jesiennej edycji Shopping Center Forum Będzie prezentować swoje usługi na stoisku nr 3.41.