Kolekcja Inside
Kolekcja Inside

Do tej pory ubrania marki Inside dostępne były w sklepach w Hiszpanii, Portugalii i we Włoszech. Pierwszy w kraju sklep hiszpańskiej marki otwarty został w Galerii Katowickiej. Właściciel sieci na potrzeby sklepu zajął lokal o powierzchni 190 mkw.

Marka Inside należy do Liwe Espanola SA, hiszpańskiego producenta i dystrybutora odzieży, obuwia oraz akcesoriów modowych dla kobiet, mężczyzn i młodzieży. Inside oferuje dobre jakościowo produkty w niskiej cenie. Grupą docelową marki są mężczyźni i kobiety w wieku od 14 do 34 lat. Pierwszy sklep powstał w Barcelonie w 2004 roku. Obecnie Inside to sieć ponad 300 własnych lokali handlowych w Hiszpanii, Portugalii i Włoszech. Salonem w Galerii Katowickiej firma rozpoczyna ekspansję w Polsce.

Jak informował na portalu Retailnet.pl Jose Pedro Cerdan Garcia z działu ekspansji Inside, Liwe Espanola SA.- Po otwarciu w połowie czerwca br. pierwszego sklepu Inside w Galerii Katowickiej, miesiąc później zaplanowaliśmy uruchomienie drugiego salonu w Gdyni w Centrum Handlowym Riviera.

Ekspansja na polskim rynku będzie prowadzona przez spółkę Liwa Polska sp. z o.o.

Galeria Katowicka mieści się w ścisłym centrum Katowic i jest kompleksem komunikacyjno-komercyjnym. Powierzchnia handlowa obiektu wynosi 53 tys. mkw., na której znajduje się ponad 250 lokali i punktów handlowych. Do dyspozycji klientów został oddany dwupoziomowy podziemny parking dla 1,2 tys. samochodów. Galeria Katowicka jest połączona bezpośrednio z dworcem kolejowym i podziemnym terminalem autobusowym komunikacji miejskiej. Posiada także 10 salowe Multikino z salą Xtreme.