Agora Bytom
Agora Bytom

 

Agora Bytom
Agora Bytom

Agora Bytom, galeria handlowo-rozrywkowa zlokalizowana w centrum Bytomia rozpoczyna proces rekomercjalizacji. Nowe marki uzupełnią ofertę galerii i rozszerzą jej funkcje. Obiekt zostanie zaprezentowany podczas Shopping Center Forum 2014.

– Forum to najważniejsza impreza branżowa, dlatego też warto brać w nim udział, zwłaszcza jeśli Agora Bytom jest jednym z największych i najważniejszych centrów handlowych Śląska. Chcemy podkreślić naszą obecność, pochwalić się wynikami, które pokazują siłę projektu tak w regionie, jak i na lokalnym rynku – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Mirosław Cechowski, dyrektor Agory Bytom.

Powierzchnia najmu Agory Bytom wynosi 29 tys. mkw. na pięciu kondygnacjach. Obiekt oddany do użytku w 2010 roku mieści ponad 120 sklepów oraz restauracje, klub fitness, multipleks i salę widowiskową.

– Chcemy też zwrócić uwagę na Bytom, a w szerszym kontekście na Śląsk, jako region, który szybko się rozwija, co daje duży potencjał najemcom. Nie bez znaczenia jest także wielkość rynku na którym działamy – dodaje Mirosław Cechowski.

Agora działająca na rynku od 3,5 roku przygotowuje się do rekomercjalizacji. Zarząd obiektu, jak dowiedziała się redakcja, planuje wprowadzić do centrum takie marki, które uzupełniłyby jego ofertę i rozszerzyły funkcje obiektu.

Agora Bytom to galeria handlowo-rozrywkowa w centrum Bytomia. Deweloperem inwestycji Agora Bytom była duńska firma Braaten+Pedersen oraz norweska Borgestad ASA. Obecnym właścicielem obiektu jest spółka Borgestad ASA, która nim również zarządza. Wartość inwestycji szacowana jest na 90 milionów euro.

Przedstawiciele spółki będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014. Swoje zaprezentują przy stoisku 2.51