Galeria Wisła w Płocku
Galeria Wisła w Płocku

Galeria Wisła w Płocku

W Galerii Wisła działalność rozpoczął nowy salon fryzjerski. Lokal Babska Fanaberia zajął 38 mkw. powierzchni najmu na pierwszym piętrze galerii. Salon fryzjerski uzupełnia ofertę usługową obiektu. Właścicielem salonu jest Joanna Żaglewska – fryzjerka z kilkunastoletnim doświadczeniem i założycielka popularnego w Płocku salonu fryzjerskiego również pod szyldem Babska Fanaberia.

Zarządzana przez CREAM Galeria Wisła mieści się w centrum największej dzielnicy Płocka – Podolszycach. W odległości 10 minut jazdy samochodem od galerii mieszka 131 tysięcy osób. Całkowita strefa oddziaływania obejmująca swoim zasięgiem teren oddalony o maksymalnie 30 minut jazdy samochodem to 203 000 potencjalnych klientów. Galeria Wisła zlokalizowana jest w intensywnie rozwijającym się obszarze miasta, przy skrzyżowaniu ulic: Wyszogrodzkiej i Jana Pawła II, w otoczeniu największych Płockich osiedli.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie firmy występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań deweloperskich i project management. CREAM zarządza obecnie portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu „convenience”, obiekty multi-funkcjonalne, obiekty biurowe i nieruchomości typu „stand-alone”.