CH Auchan Gdańsk

 

CH Auchan Gdańsk

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk rozszerza swoją ofertę modową. Do grona najemców galerii dołączył sklep Yoko. W salonie o powierzchni 54 mkw. klienci znajdą ofertę toreb i dodatków.

W salonie Yoko klienci będą mogli zakupić torebki i torby damskie i męskie, portfele, paski i inne dodatki. Dostępne produkty wykonane są ze skóry naturalnej oraz materiałów syntetycznych. Sklep oferuje również walizki podróżne. Sklep w Centrum Handlowym Auchan jest drugą placówką pod szyldem Yoko w Gdańsku.

Salon Yoko wzbogaci modową ofertę galerii Auchan. Jest to pierwszy salon specjalizujący się w akcesoriach i dodatkach, szczególnie torebkach i torbach damskich i męskich. Yoko to drugi, obok sklepu Zoolandia, nowy najemca, który od początku czerwca pojawił się w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk. Za proces komercjalizacji Centrów Handlowych Auchan odpowiada Immochan.

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk mieści się przy ulicy Szczęśliwej w Gdańsku. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Przy CH Auchan Gdańsk mieszczą się hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Centrum posiada 2500 miejsc parkingowych, w tym 20 dla osób niepełnosprawnych. Obiekt został otwarty w 1998 roku.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.