Agnieszka Baczyńska, Colliers
Agnieszka Baczyńska, Colliers

Colliers International poinformował o nowych pracownikach w Dziale Powierzchni Handlowych i Zarządzania Nieruchomościami. Do zespołu firmy dołączyła Agnieszka Baczyńska, Paulina Domańska, Barbara Lis oraz Andrzej Krzywiec.

Agnieszka Baczyńska dołączyła do Colliers obejmując stanowisko dyrektora (Associate Director) w Dziale Powierzchni Handlowych. Do jej głównych zadań należy reprezentacja wynajmujących oraz najemców jak również pozyskiwanie nowych klientów. Baczyńska posiada ponad dwunastoletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych, w tym siedmioletnie na stanowisku decyzyjnym jako Leasing Department Director. Pracowała m.in. dla Plaza Centers Poland, DTZ oraz Apsys.

Paulina Domańska objęła stanowisko starszego specjalisty (Senior Associate) w dziale Powierzchni Handlowych. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w wynajmie powierzchni komercyjnych, zarówno po stronie najemcy, jaki i wynajmującego. Domańska specjalizuje się w doradztwie deweloperom w obszarze zagospodarowania powierzchni w centrach handlowych. W Colliers skoncentruje się na doradztwie w zakresie komercjalizacji, strategii najmu i rozmieszczenia najemców w galeriach handlowych.

Barbara Lis ponownie dołączyła do zespołu Colliers jako zarządca nieruchomości (Property Manager). Od czerwca 2014 r. jest odpowiedzialna za zarządzanie dwiema nieruchomościami biurowymi w Warszawie: IO-1 i Catalina. Posiada pięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu obiektami biurowymi, które zdobyła pracując dla firmy Colliers oraz Gerente Serwis Nieruchomości sp. z o.o.

Andrzej Krzywiec rozpoczął pracę w Colliers na stanowisku menedżera ds. technicznych (Technical Quality Manager) w Dziale Zarządzania Nieruchomościami. Blisko dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach wykonawczych oraz w Głównym Urzędzie Nadzoru Budowlanego. Andrzej Krzywiec posiada uprawnienia budowlane do kierowania pracami budowlanymi w zakresie instalacji urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych. Obecnie jest odpowiedzialny za kontrolę stanu technicznego nieruchomości, którymi zarządza Colliers oraz za jakość serwisu technicznego w tych budynkach.