Park Handlowy Karuzela

Park Handlowy Karuzela

26 czerwca br. zostanie otwarte Centrum Handlowe Karuzela w Lublińcu. Obiekt znajduje się na wjeździe do Lublińca, przy ul. Lisowskiej. Jego zasięg oddziaływania to około 80 tys. mieszkańców. Będzie to pierwszy, nowoczesny obiekt handlowy w tym mieście.

Karuzela w Lublińcu to kolejna, czwarta już inwestycja pod tą nazwą w Polsce. Otwarte obiekty zlokalizowane są w Biskupcu, Wodzisławiu Śląskim i Turku. W trakcie budowy i komercjalizacji jest Karuzela we Wrześni, Żarach, Olsztynie i Gołdapi.

Czwarta inwestycja pod nazwą Karuzela ma 5,370 mkw. powierzchni najmu na której znajdzie się 13 znanych marek i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów oddany zostanie parking na 268 samochodów osobowych i plac zabaw dla dzieci, który jest znakiem rozpoznawczym wszystkich projektów Karuzela.

– Cieszymy się, że z sukcesem udało się nam skomercjalizować kolejną Karuzelę. Strefa zasięgu o wolumenie 80 tys. osób oraz sukces otwartych już inwestycji po raz kolejny już zachęciły do współpracy najemców. Stopień komercjalizacji na dzień otwarcia wynosi 99 proc. – mówi Marceli Maćkiewicz z Retail Concept, która komercjalizowała park handlowy.

Inwestorem obiektu jest spółka Karuzela. Generalnym wykonawcą projektu jest firma A1 Projekt. Retail Concept specjalizuje się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Do głównych obszarów jej działalności należą: komercjalizacja i rekomercjalizacja centrów handlowych, opracowania koncepcji architektoniczno-handlowych, a także badania rynkowe dla planowanych i istniejących centrów handlowych. Firma reprezentuje również najemców w procesie rozwoju sieci sklepów.