Plac zabaw Ro-An Bajkowy Labirynt
Plac zabaw Ro-An Bajkowy Labirynt

Ro-An Kiddie Rides & Playgrounds, ogólnopolski operator działający na rynku od blisko 20 lat, rozwija sieć placów zabaw oraz lokalizacji z automatami dla dzieci. Przedstawiciele spółki opowiedzą o planach ekspansji podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition.

– Aktualnie poszukujemy trzech rodzajów lokalizacji – na częściach wspólnych, gdzie można ustawić automaty dla dzieci, lokali na place zabaw w dobrych galeriach i centrach handlowych oraz pustostanów. Lokale o powierzchni do 70 mkw. to najczęściej pustostany, które przy współpracy z centrum handlowym przekształcamy w bezpłatne place zabaw – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Marcin Włodarczyk, Kids Play Manager.

– Podpisując umowy gwarantujemy sukces przedsięwzięcia pod nazwą Akademia dobrej zabawy Bajkowy Labirynt. Najbardziej odpowiednie są lokale o powierzchni od 100 – 400 mkw. Kolejny Kids Play będziemy otwierać niebawem w Rodzinnym Centrum Handlowym Turawa Park. Kolejne umowy są już podpisane (niebawem przekażemy szczegóły), inne na finiszu negocjacji. Przy okazji chciałbym wspomnieć, że firma Ro-An podpisała nowy kontrakt z firmą Rank Progress na współpracę w Centrum Pogodnym w Oleśnicy – dodaje Marcin Włodarczyk.

Firma Ro-An poza siecią placów zabaw Bajkowy Labirynt jest także operatorem interaktywnych bujaków i karuzel dla dzieci oraz automatów sprzedających. Obecnie w ramach sieci działa 14 placów zabaw pod nazwą Bajkowy Labirynt. Wszystkie są zlokalizowane w centrach handlowych.

Przedstawiciele Ro-An będą uczestnikami Shopping Center Forum Fall Edition, które odbędzie się 17–18 września 2014 roku w Warszawie.