Galeria Tęcza

Galeria Tęcza

Oferta modowa kaliskiej Galerii Tęcza znów się rozszerza – w połowie czerwca otwarty został nowy salon Reporter Young. Jest to jedyny sklep tej marki na kaliskim rynku. Wkrótce w centrum handlowym otworzy się także sklep popularnej marki Sinsay. Na poziomie 1 powiększono sklep odzieżowy Hokus Pokus.

– Galeria Tęcza to pierwsze centrum handlowe w Kaliszu. Cieszy się ona ugruntowaną pozycją ze względu na zróżnicowane, atrakcyjne portfolio najemców, uwzględniające potrzeby różnych grup klientów. Mamy jednak na uwadze, że rynek się rozwija i staje się coraz bardziej konkurencyjny. Stale poszukujemy więc możliwości, aby uatrakcyjniać naszą ofertę i jeszcze lepiej dopasowywać ją do oczekiwań klientów. Jestem przekonany, że nasze nowe marki przypadną do gustu młodym ludziom, którzy świadomie kreują swój wizerunek i lubią bawić się modą – mówi Łukasz Tomczak, manager ds. marketingu w Multi Mall Management Poland, firmie zarządzającej Galerią Tęcza.

Reporter Young zajął w Galerii Tęcza lokal o powierzchni 114 mkw. Sklep Sinsay, który otworzy się na poziomie +2, zajmie prawie 250 mkw. Sinsay dołączy do innych marek grupy LPP obecnych już w Galerii Tęcza – Reserved, Cropp, House i Mohito.

Na łącznej powierzchni najmu galerii wynoszącej 16 100 mkw. odwiedzający znajdą supermarket PSS Społem oraz około 80 sklepów z polskimi i zagranicznymi markami: Apart, Camaïeu, CCC, Cropp, Diverse, Douglas, Empik, Esotiq, Gatta, H&M, Home&You, House, Inglot, Martes Sport, Media Expert, Mohito, Monnari, Nike, Orsay, Pawo, Promod, Reporter, Reserved, Rossmann, RTV Euro AGD, Tally Weijl, Smyk, Solar, Swiss, Triumph, Wojas, Wójcik. Galeria oferuje też możliwości rozrywki dla całej rodziny, w tym pięciosalowe kino Cinema 3D oraz fitness club Condizione, a także liczne restauracje i kawiarnie. Zmotoryzowani klienci mają do dyspozycji 250 miejsc parkingowych.

Od lutego 2012 roku Galeria Tęcza należy do portfela King’s Street Retail, platformy grupującej wysokiej jakości polskie centra handlowe. Za zarządzanie Magnolia Park odpowiada Multi Mall Management Poland, spółka zależna firmy Multi Corporation, która została nabyta przez fundusz Blackstone w październiku 2013 roku.

Multi Corporation działa w 12 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w Belgii, Czechach, Niemczech, we Włoszech, w Polsce, Portugali, Słowacji, Hiszpanii, na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii i Turcji. Blackstone jest jedną z wiodących światowych firm inwestycyjnych i doradczych.

Firma Multi Development zaprezentuje swoje projekty zaprezentuje podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition na stoisku 3.2.