Sky Tower
Sky Tower

W Galerii Handlowej Sky Tower we Wrocławiu pojawiła się nowa marka oferująca odzież oraz akcesoria dla dzieci – Kinderstore.

Nowo otwarty sklep o powierzchni 90 mkw. znajduje się na pierwszym piętrze wrocławskiego obiektu. Jest to drugi sklep tej sieci we Wrocławiu. W ofercie salonu znajdzie się bogata oferta markowej odzieży oraz dodatków (obuwie, czapki, stroje kąpielowe, torby, zabawki). Sklep znajduje się na poziomie +1, naprzeciwko Kinderplanety.

– Kinderstore wzbogaciło ofertę handlową galerii Sky Tower skierowaną do najmłodszych. Sklep oferuje bardzo szeroki asortyment. Mamy nadzieję, że sąsiedztwo Kinderplanety spowoduje szybkie zdobycie przez Kinderstore dużej rzeszy małych fanów – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Katarzyna Dudek z działu komercjalizacji GH Sky Tower.

Marka Kinderstore, jak dowiedziała się redakcja Retailnet, została stworzona, by sprzedawać ubrania dziecięce znanych marek. Pierwszy sklep tej sieci na rynku stworzony został dla centrum Factory we Wrocławiu. Jego otwarcie miało miejsce we wrześniu 2013 roku.

Przypomnijmy, wrocławska galeria Sky Tower działa od dwóch lat. W galerii znajdują się marki, które pojawiły się we Wrocławiu po raz pierwszy. Galeria posiada także rozbudowaną strefę rozrywki oraz rekreacji.

W Galerii Handlowej Sky Tower na powierzchni 30 tys. mkw. znajduje się 100 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych, a parking oferuje 1,5 tys. miejsc. W samym Sky Tower znajduje się również 27 tys. mkw. biur i 231 apartamentów, dla których galeria handlowa stanowi zaplecze zakupowe, restauracyjne i rozrywkowe.

Twórcą koncepcji powstania Sky Tower jest Leszek Czarnecki jeden z najbardziej znanych w Polsce i Europie biznesmenów: twórca i główny udziałowiec spółek LC Corp SA oraz Getin Holding SA.