Salon sieci Neonet
Salon sieci Neonet

26 czerwca br. w Galerii Rumia zarządzanej prze firmę Upside Property zostanie otwarty salon nowego najemcy. Klienci będą mogli kupić produkty RTV/AGD w salonie sieci Neonet. Sklep zajął powierzchnię około 540 mkw. i znalazł się na poziomie 0 galerii. Neonet jest firmą posiadającą w swojej ofercie produkty z branży: RTV, AGD, IT, akcesoria oraz multimedia.

– Zależało nam na otwarciu sklepu z szeroką ofertą artykułów RTV AGD , ponieważ tego oczekiwali nasi klienci. Otwarcie sklepu Neonet jest kolejnym istotnym etapem remodelingu Galerii Rumia i nadaniu centrum nowej jakości. Bardzo cieszymy się, że Neonet wybrał nasze centrum , gdyż jest to sklep z bardzo dobrą ofertę wspartą także o sprzedaż internetową, z mocnym marketingiem i dobrze przeszkoloną obsługą. Dzięki tej marce, jak i kolejnym otwarciom w Galerii Rumia mamy w tej chwili centrum z kompletnym i silnym zestawem najemców. Jesteśmy dumni z tego, że obiekt pomimo początkowych trudności rozwinął się i ma w tej chwili silną pozycję na lokalnym rynku. Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem oferty Galerii Rumia. W ostatnim czasie otworzyliśmy sklep niemieckiej sieci KIK, a także Jysk, który na otwarciu cieszył się rekordową frekwencją klientów – mówi w rozmowie z Retailnet Karol Kalicki, prezes Upside Property.

Jak informuje Upside Property Management, zarządca Galerii Rumia, trwa proces rekomercjalizacji centrum. Już niebawem jego oferta zostanie wzbogacona o znaczące marki. Zarządca negocjuje kolejne umowy z przedstawicielami wielu branż.

Galeria Rumia to obiekt handlowy o powierzchni ponad 40 tys. mkw., z 460 miejscami parkingowymi. Centrum handlowe leży przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM. W obiekcie znajdują się 3 poziomy handlowe. Do głównych najemców galerii należą: C&A, Reserved, Multikino, Cubus, Cropp Town, Pepco, Rossmann i CCC.

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.