Salon 4F
Salon 4F

W lipcu br. powiększy się sieć 4F poprzez otwarcia nowych sklepów oraz remodeling już istniejących. Przybędą 4 nowe lokalizacje w centrach handlowych – w Białymstoku, Łodzi, Rybniku i Sieradzu, natomiast sklepy w Jastrzębiu Zdroju i Sandomierzu zostaną powiększone i otwarte dla klientów w nowej odsłonie wizualnej. Łączna powierzchnia tych wszystkich punktów przekroczy 750 mkw. Tym samym ilość sklepów marki zwiększy się do 129 placówek.

– Najbliższe plany związane z otwarciem kolejnych sklepów 4F i remodelingiem już istniejących są zgodne z założonymi celami inwestycyjnymi firmy. W roku bieżącym należy spodziewać się dynamicznego rozwoju naszej sieci – mówi redakcji Retailnet.pl Małgorzata Gabryś, dyrektor ds. Inwestycji i rozwoju firmy OTCF.

Harmonogram otwarcia nowych i zmienionych sklepów marki 4F przedstawia się następująco: 2 lipca – CH Alfa w Białymstoku (otwarcie),4 lipca – Focus Park w Rybniku (otwarcie), 5 lipca – Galeria Port Łódź (otwarcie), 10 lipca – Galeria Sieradzka (otwarcie), 11 lipca – Galeria Zdrój w Jastrzębiu Zdroju (remodeling) i 25 lipca – Galeria Sandomierz (remodeling).

4F to marka należąca do firmy OTCF. W jej portfolio znajdują się również takie brandy jak FOB, Outhorn, Tutto Bene oraz Wild Nature. 4F produkuje odzież i akcesoria sportowe. Kolekcje powstają we współpracy ze sportowcami, którzy regularnie konsultują i testują powstające produkty. Firma systematycznie poszerza sieć punktów sprzedaży, opierając się zarówno na sklepach własnych, jak i punktach franczyzowych. Produkty firmy można kupić w również za pośrednictwem sklepu internetowego.