Sklep GO Sport w Galerii Graffica
Sklep GO Sport w Galerii Graffica

28 czerwca w Centrum Handlowym Plaza w Poznaniu odbędzie się otwarcie salonu GO Sport. Salon sportowy będzie miał 1 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej. W otwarciu będzie uczestniczyła Dorota Wiaderek, Dyrektor Generalna sieci GO Sport w Polsce.

Poznański sklep jest jednym z 26. salonów sportowych francuskiej sieci GO Sport w Polsce. Planowane jest otwarcie kolejnych placówek.

Przypomnijmy, w maju br. spółka otworzyła największy sklep sieci GO Sport o powierzchni handlowej 1,8 tys. mkw., który znajduje się w Galerii Graffica w Rzeszowie.

Pierwszy sklep GO Sport w Polsce został otwarty w 1999 roku. Obecnie jest ich już 26 i są usytuowane głównie w centrach handlowych dużych i średnich miast w całej Polsce.

GO Sport jest francuską grupą kapitałową zajmującą się dystrybucją artykułów sportowych. Działa ona w 5 krajach – Francji, Belgii, Polsce, Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Grupa prowadzi sieć prawie 350 sklepów, która zatrudnia 4607 pracowników. W Polsce GO Sport otworzył filię w 1998 roku.

Poznań Plaza łączy funkcje handlowe i rozrywkowe. Na terenie galerii znajduje się supermarket Piotr i Paweł, wielofunkcyjne centrum nowoczesnych technologii Komputronik Megastore oraz około 130 butików z najnowszymi kolekcjami odzieży, biżuterii, galanterii skórzanej oraz obuwia, jak również wiele punktów usługowych. Poznań Plaza to także 10 sal kinowych, w tym jedyne w Poznaniu trójwymiarowe kino IMAX. W galerii można skorzystać z oferty restauracji oraz licznych kawiarni. W obiekcie dostępny jest bezpłatny pięciokondygnacyjny parking przeznaczony na 750 samochodów, dodatkowo wsparty przez 300 miejsc parkingowych na zewnątrz obiektu.