Galeria Wisła
Galeria Wisła

Galeria Wisła

Do grona najemców Galerii Wisła dołączyły dwa nowe sklepy. W centrum handlowym rozpoczął swoją działalność sklep o nazwie Mydlarnia u Franciszka. Znajduje się on na pierwszym piętrze w sąsiedztwie salonów Smyk i Olsen. Mydlarnia pojawiła się w Wiśle w listopadzie 2012 roku i do tej pory funkcjonowała jako stoisko handlowe w pasażu galerii. Satysfakcjonujące obroty punktu pozwoliły na jego rozwinięcie. Nowy lokal zajmuje powierzchnię 22 mkw.

Mydlarnia u Franciszka to sieć sklepów oferujących naturalne kosmetyki i mydła. Dzięki rozwiniętemu systemowi franczyzowemu Mydlarnie u Franciszka znajdują się w centrach handlowych, galeriach oraz na głównych ulicach wielu polskich miast. Obecnie działa około 100 punktów sprzedaży sieci w całej Polsce.

W Galerii Wisła działalność rozpoczął też nowy salon fryzjerski. Lokal Babska Fanaberia zajął 38 mkw. powierzchni najmu na pierwszym piętrze galerii. Salon fryzjerski uzupełnia ofertę usługową obiektu.

Zarządzana przez CREAM Galeria Wisła mieści się w centrum największej dzielnicy Płocka – Podolszycach. W odległości 10 minut jazdy samochodem od galerii mieszka 131 tysięcy osób. Całkowita strefa oddziaływania obejmująca swoim zasięgiem teren oddalony o maksymalnie 30 minut jazdy samochodem to 203 000 potencjalnych klientów. Galeria Wisła zlokalizowana jest w intensywnie rozwijającym się obszarze miasta, przy skrzyżowaniu ulic: Wyszogrodzkiej i Jana Pawła II, w otoczeniu największych Płockich osiedli.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie firmy występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań deweloperskich i project management. CREAM zarządza obecnie portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład portolio CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu „convenience”, obiekty multi-funkcjonalne, obiekty biurowe i nieruchomości typu „stand-alone”.