Tarasy Zamkowe w Lublinie
Tarasy Zamkowe w Lublinie

W połowie czerwca br. austriacka spółka Immofinanz Group, inwestor i deweloper centrum handlowo-rozrywkowego Tarasy Zamkowe, zorganizowała w Lublinie spotkanie z lokalnymi przedsiębiorcami. Spółka zainaugurowała w ten sposób specjalny program leasingowy.

W Tarasach Zamkowych, poza lokalami handlowo-usługowymi, zaplanowano powierzchnie pod najem tzw. specjalny. Wynajem specjalny charakteryzuje się podpisaniem umowy na krótki okres czasu, stosunkowo niskimi kosztami inwestycyjnymi oraz atrakcyjną dla najemcy lokalizacją obejmującą główne aleje centrum handlowego.

W zorganizowanym na Zamku Lubelskim spotkaniu uczestniczyło blisko 80 przedsiębiorców z Lubelszczyzny. Największym zainteresowaniem wśród potencjalnych najemców cieszyły się branże: gsm, e-papierosy, gastronomia, kosmetyki, biżuteria, rozrywka, artykuły dekoracyjne i wystroju wnętrz. Pojawiły się również nietypowe na skalę regionu lubelskiego koncepcje z asortymentem branży kosmetycznej oraz gastronomicznej.

– Prezentacja specjalnej oferty najmu w Tarasach Zamkowych spotkała się z dużym zainteresowaniem oraz uznaniem wśród lokalnych przedsiębiorców, którzy otrzymali informacje niezbędne dla swoich działalności. Potencjalni najemcy Tarasów Zamkowych w Lublinie byli pozytywnie zaskoczeni formą przedstawienia oferty, która w sposób szczegółowy zaprezentowała warunki specjalnego programu leasingowego – mówi Katarzyna Wojciechowska-Wójcik, Specialty Leasing Manager Tarasów Zamkowych.

Jednocześnie spotkanie to było sygnałem dla najemców centrum, że spółka Immofinanz, inwestor i deweloper Tarasów Zamkowych w Lublinie, dba o bezpośredni kontakt oraz dobre relacje z najemcami.

Oferta Tarasów Zamkowych stanowić będzie doskonałą odpowiedź na oczekiwania lokalnego rynku. Już dziś w gronie najemców znajduje się pełna oferta hiszpańskiej grupy Inditex (Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home), co jest wyjątkowe w regionie lubelskim. Jako pierwszy w regionie pojawi się tutaj salon z ekskluzywną odzieżą francuskiej marki Waggon Paris. W Tarasach Zamkowych znajdą się też wszystkie marki Grupy LPP (Reserved, Cropp, House, Sinsay, Mohito, Home&You) oraz m.in. marki: Guess, Express, Kazar, Biżuteria Śliwiński.

Tarasy Zamkowe to centrum handlowo-rozrywkowe, w którym na przestrzeni 38 tys. mkw powierzchni handlowej znajdzie się około 150 lokali handlowo-usługowych. Na trzech poziomach parkingu podziemnego znajdzie się ponad 1 400 miejsc postojowych. Całkowity koszt inwestycji wynosi 480 mln złotych. Otwarcie Tarasów Zamkowych zaplanowano na pierwszy kwartał 2015 roku.

Firma Immofinanz, inwestor Tarasów Zamkowych będzie wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014. Projekty firmy będzie można zobaczyć na stoisku 4.9.