Salon Prima Strada
Salon Prima Strada

Rzeszowska Plaza to pierwsze centrum handlowe w Polsce, w którym otwarty został nowy koncept Prima Strada Premium. Salon ruszył w sobotę 14 czerwca 2014 r.

Jest to nowy pomysł działającej od 18 lat znanej i cenionej polskiej marki sprzedającej obuwie. Dodatkowo w CH Plaza Rzeszów w ostatnim czasie otwarty został odnowiony Outlet Prima Strada. Obydwa sklepy to uzupełnienie modowej oferty rzeszowskiego Centrum.

– Salony marki Prima Strada zdecydowanie powiększą ofertę naszego centrum w kategorii obuwie i akcesoria. Przede wszystkim jednak uatrakcyjnią ją, proponując klientom aktualne kolekcje premium z Paryża, Londynu czy Rzymu oraz kolekcje outletowe w wyjątkowo korzystnych cenach – mówi Oktawiusz Wolnicki, dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Otwarcie Prima Strada Premium i Prima Strada Outlet to dwa ważne wydarzenia, które miały miejsce w ostatnim czasie w CH Plaza Rzeszów. Tym bardziej, że salon obuwniczy Prima Strada Premium to pierwszy salon nowego konceptu tej marki w Polsce. Salon znajduje się na parterze centrum i zajmuje ponad 100 mkw. Kilka tygodni wcześniej otwarty został również Outlet Prima Strada. Sklep cieszący się dużą popularnością klientów, ma powierzchnię 190 mkw. i znajduje się na I piętrze centrum.

Prima Strada to istniejąca od 18 lat na polskim rynku marka salonów obuwniczych. Sieć dynamicznie rozwija się szczególnie na południu i wschodzie Polski. Prima Strada posiada ponad 10 salonów w dużych galeriach handlowych w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Nowy koncept Prima Strada Premium i outlet to nie jedyna nowość w CH Plaza Rzeszów. Dzięki przedłużonej o 5 lat umowie z Mohito w najbliższym czasie lokal tej marki przejdzie modernizację. W znajdującym się na parterze 200 metrowym salonie Mohito wymienione zostanie m.in. oświetlenie i podłoga. Salon otrzyma także nowe wyposażenie oraz wystrój w najnowszej aranżacji.

W dwupoziomowym CH Plaza Rzeszów znaleźć można prawie 80 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: Reserved, House, Cropp, Mohito, Monnari, Deichman, Euro Moda, CCC, Wojas, MartesSport, Empik, Sephora, Rossmann oraz RTV Euro AGD.
W Plazie w najbliższym czasie otwarty zostanie także pierwszy na Podkarpaciu sklep Decathlon Easy oraz pierwszy w Polsce innowacyjny 24 godzinny klub fitness nowej sieci na rynku polskim CityFit, z którego klienci będą mogli korzystać bez konieczności zawierania umowy. W centrum trwają również prace nad uruchomieniem food courtu wyraźnie sprofilowanego na zdrową żywność (sałatki, jogurty, świeże soki, itp.). W drugiej połowie czerwca otwarta zostanie duża restauracja Kuknuk oferującą nowoczesną kuchnię polską.

Plaza Rzeszów połączone jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie ofertę hipermarketu. Centrum oferuje prawie 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych. Plaza Rzeszów zlokalizowana jest na terenie największego osiedla mieszkaniowego w sąsiedztwie marketu budowlanego Castorama.