Salon Reserved
Salon Reserved

W Domu Handlowym Renoma we Wrocławiu 26 czerwca 2014 roku otwarto sklep z grupy LPP – Reserved. Sklep o powierzchni blisko 1200 m kw. zlokalizowany jest na pierwszym piętrze galerii i oferuje kolekcję dla kobiet, mężczyzn oraz dla dzieci.

– Dzięki Reserved nasza oferta modowa stała się jeszcze bardziej zróżnicowana. To sklep, na który czekali nasi klienci i cieszymy się, że mogliśmy sprostać ich oczekiwaniom – mówi Barbara Wójcik, dyrektor DH Renoma.
Reserved to trzeci, po Sinsay i Mohito, sklep z grupy LPP dostępny w Renomie.

Reserved to marka odzieżowa, której kolekcje dla kobiet, mężczyzn i dzieci dostępne są w 10 europejskich krajach. Pierwszy sklep pod tą nazwą został otwarty w Polsce w połowie lat dziewięćdziesiątych. Aktualnie w Europie środkowej i wschodniej jest około 340 salonów.

Griffin Real Estate został założony w 2006 roku jako platforma do zarządzania funduszami inwestującymi w sektor nieruchomości. Od początku istnienia inwestuje w nie także swój własny kapitał. W marcu 2013 roku Griffin pozyskał inwestora strategicznego – Oaktree Capital Management, z którym współpracuje od 2010 roku. Oaktree jest funduszem hedgingowym wywodzącym się z USA. Posiada biura na całym świecie, zatrudnia ponad 650 osób oraz zarządza środkami w wysokości prawie 90 miliardów dolarów.

Griffin to inwestor, który w imieniu zarządzanych przez siebie Funduszy, aktywnie lokuje środki w prestiżowe projekty. W portfolio grupy Griffin znajduje się obecnie m.in. Hala Koszyki w Warszawie, Dom Handlowy Renoma we Wrocławiu, Supersam w Katowicach oraz inne obiekty biurowe i handlowe, a także działki inwestycyjne.

Swoje projekty Griffin Group zaprezentuje przy stosiku 5.61 podczas Shopping Center Forum 2014.