Paulina Dudzik, Neinver
Paulina Dudzik, Neinver

Paulina Dudzik objęła stanowisko Centre Managera w centrum Futura Kraków. Odpowiadać będzie za zarządzanie kluczowymi obszarami funkcjonowania parku handlowego i centrum outlet z Grupy Neinver.

Do zadań Pauliny Dudzik należeć będzie koordynowanie i nadzorowanie całości zagadnień, związanych z bieżącym funkcjonowaniem Futury Kraków: od spraw dotyczących relacji z najemcami, tworzenia jak najlepszego środowiska handlowego dla klientów centrum i jego pracowników, po zarządzanie budżetem i prawidłowe działanie obszarów technicznych.

Paulina Dudzik przez ostatnie 3,5 roku pełniła stanowisko Deputy Center Managera radomskiej Galerii Słonecznej. Wcześniej należała do kadry zarządzającej warszawskich centrów: Targówek, Reduta, Arkadia, Wola Park i Warszawa Wileńska.

Nowa Centre Manager krakowskiej Futury jest absolwentką Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie i podyplomowych studiów z zakresu zarządzania nieruchomościami Uniwersytetu Warszawskiego.

Futura Kraków to autorski koncept Grupy Neinver, łączący tradycyjny park handlowy z centrum wyprzedażowym Factory. Centrum zlokalizowane jest w Modlniczce, w pobliżu północno – zachodniej granicy Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4.

Futura Kraków należy do spółki Neinver. Przedstawiciele Neinver będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014. Swoje projekty zaprezentują przy stoisku 6.1