Cuprum Arena

Kolejne brandy dołączają do grona najemców lubińskiego centrum handlowo – rozrywkowego Cuprum Arena. W lipcu 2014 roku swoje lokalizacje otworzą: sieć sklepów zoologicznych Leopardus oraz Kolporter – spółka administrująca ponad 950 salonikami prasowymi na terenie całej Polski.

Od początku sierpnia natomiast, dla klientów Galerii Cuprum Arena dostępna będzie kolekcja casual&jeans, sygnowana logiem marki Scotfree. W nowej odsłonie otworzy się również Pepe Jeans.

Jako pierwszy dla klientów dostępny będzie salon sieci Kolporter. Lokalizacje firmy otwierane są w dwóch formatach: jako saloniki prasowe oraz Top Press. Pierwszy z nich jest samoobsługowym punktem handlowym. Dodatkowo tego typu lokalizacje posiadają część usługową z możliwością opłacenia rachunków, sprzedaży biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe oraz wiele innych. Top-Press natomiast to samoobsługowy sklep typu convenience.

– Udoskonalona wersja saloników prasowych, czyli format Top-Press, pojawi się u nas na początku lipca. Lokalizacja znajdzie się na poziomie -1. i zajmie powierzchnię 46 mkw. – informuje Ewa Sieńko, menager ds. marketingu Galerii Cuprum Arena.

W połowie lipca, w gronie najemców lubińskiego obiektu, znajdzie się pierwszy reprezentant branży zoologicznej. Salon Leopardus w Galerii Cuprum Arena będzie pierwszym w rejonie Zagłębia Miedziowego i zaoferuje pełną ofertę produktową marki. Lokalizacja posiadać będzie 200 mkw. i znajdzie się na poziomie 0. Leopardus to nowa, powstała w 2012 roku, sieć sklepów zoologicznych. W ciągu dwóch lat powstało 13 salonów, zlokalizowanych w galeriach i centrach handlowych. Leopardus to szeroka oferta produktów dla zwierząt.

Ostatni z najemców dołączy do przedstawicieli bogatej oferty branży fashion. Brand Scotfree, obecny jest na polskim rynku od 1995 roku i tworzy kolekcje mody miejskiej. Grupę docelową marki stanowią osoby w wieku 25 – 35 lat. Mimo, że domeną Scotfree są kolekcje męskie, to wśród oferty produktowej znajdą się również produkty dla kobiet. Salon marki w Galerii Cuprum Arena zostanie otwarty na początku sierpnia i znajdzie się na poziomie 3. Zajmie powierzchnię 80 mkw. Podobnie, jak Leopardus, salon Scotfree będzie pierwszą odsłoną marki w regionie.

Oprócz całkiem nowych brandów, w nowej aranżacji ponownie otworzy się salon marki Pepe Jeans. Jedna z najbardziej popularnych marek odzieży jeansowej i casualowej w Europie znajdzie się na poziomie 2. i zajmie powierzchnię 112 mkw. Pepe Jeans w nowej odsłonie dostępny będzie od 10 lipca. To nie pierwszy brand, wśród najemców lubińskiego centrum handlowo – rozrywkowego, który zdecydował się na ponowne otwarcie i zmianę aranżacji salonu. W tym roku w nowej aranżacji zaprezentowały się m.in. obuwnicze marki Wojas i Badura oraz kwiaciarnia Polskie Kwiaty.