Galeria Rumia
Galeria Rumia
Galeria Rumia
Galeria Rumia
W Galerii Rumia otwarto sklep sieci Biedronka, operatora spożywczego należącego do Grupy Jerónimo Martins. Sklep zajął powierzchnię ok. 1,2 tys. mkw. na poziomie -1 obiektu.
Do podpisania umowy z właścicielem Biedronki doszło przy współudziale firmy BOIG Property Consulting.
Biedronka to największa sieć sklepów detalicznych w Polsce posiadająca ponad 2,4 tys. sklepów w ponad 900 lokalizacjach.
– Zmiana operatora spożywczego to decyzja podjęta z myślą o klientach. W ostatnim czasie łącznie przybyło nam około 4 tys. mkw. nowej oferty handlowej i to tylko w ciągu ostatnich tygodni. Cały czas prowadzimy rozmowy z nowymi najemcami, są wśród nich rozpoznawalne i sieciowe marki. Już teraz mogę zdradzić, że jednym z nowych operatorów w Galerii Rumia będzie sklep zoologiczny – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Karol Kalicki, prezes Upside Property.
– Jednocześnie cieszy nas także, że obecni najemcy przedłużają z nami umowy najmu na kolejne lata. Do teraz podpisaliśmy umowy na przedłużenie najmu na prawie 3 tys. mkw. powierzchni handlowej. Jest to znak uznania dla kierunku, w którym rozwija się centrum. Dzięki ostatnim otwarciom sklepów wzrasta także footfall. Oczekujemy, że następne otwarcia spowodują kolejne wzrosty odwiedzalności – dodaje.
Galeria Rumia to obiekt handlowy o powierzchni ponad 40 tys. mkw., z 460 miejscami parkingowymi. Centrum handlowe leży przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM. W obiekcie znajdują się 3 poziomy handlowe. Do głównych najemców galerii należą: C&A, Reserved, Multikino, Cubus, Cropp Town, Pepco, Rossmann i CCC.
Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.