Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

Oferta Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała 20 czerwca powiększyła się o kolejną marką z sektora mody dziecięcej – MMDadak.

MMDadak – polska marka oferująca odzież dla dzieci dołączyła do grona najemców Gemini Park Bielsko-Biała, Centrum Handlowo-Rozrywkowego należącego do Gemini Holding. Firma funkcjonuje od ponad 25 lat i od tego czasu projektuje i produkuje ubrania dziecięce wyłącznie w Polsce. W nowo otwartym salonie o powierzchni blisko 150 mkw., oprócz odzieży sygnowanej logiem MMDadak, znajdą się także akcesoria dla dzieci polskiego producenta Mulliculli.

– Propozycja marki to ponad 60 kolekcji tematycznych na sezon dla dzieci w wieku od 0 do 15 lat. Dbając o wygodę naszych klientów, łatwość parkowania, przemieszczania się z wózkiem dla dziecka oraz zróżnicowaną ofertę skierowaną do rodzin, wybraliśmy Gemini Park Bielsko-Biała jako idealne miejsce na nasz nowy salon marki MMDadak – mówi Dariusz Kolarczyk, przedstawiciel marki MMDadak

Gemini Park Bielsko-Biała po rozbudowie posiada ponad 40 tys. mkw. GLA, a grono najemców zwiększyło się do 120 sklepów. Salon MMDadak wpisuję się w nowy profil obiektu, który dysponuje kompleksową ofertą przeznaczoną dla całych rodzin. W bielskim Gemini znajduje się już m.in. kino, cukiernie, lodziarnie, sklepy z zabawkami, ubraniami i meblami dla dzieci, a także unowocześnione pokoje przyjazne rodzicom z małymi dziećmi, specjalne toalety dla najmłodszych oraz miejsca rozrywki, m.in. kolorowe bujaki, karuzele, ścianki z klockami, pociąg jeżdżący po całym obiekcie itp. Tuż obok centrum zaaranżowany został park z atrakcjami dla dzieci oraz plaża. Uzupełnieniem oferty obiektu są eventy przygotowane z myślą o małych dzieciach i całych rodzinach, m.in. o charakterze rekreacyjnym, sportowym i kulturalnym.

Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Obiekt należy do Gemini Holding i zostanie zaprezentowany przy stoisku 4.6/4.7 podczas Shopping Center Forum 2014.