Auchan
Auchan

27 czerwca 2014 roku w Centrum Handlowym Karolinka w Opolu zostanie otwarty pierwszy hipermarket Auchan w Polsce, który powstał w wyniku przejęcia przez francuską Grupę sklepów sieci Real.

Auchan w Opolu to 30. hipermarket działający pod szyldem tej sieci w Polsce.

Opole jest pierwszym miastem, w którym Auchan przeprowadził integrację hipermarketu Real. Prace nad zmianą szyldu hipermarketu w Centrum Handlowym Karolinka rozpoczęły się w marcu 2014 roku od szkolenia pracowników oraz zmiany systemów informatycznych. Pracownicy opolskiego sklepu odbyli ponad 2000 godzin szkoleniowych na temat systemów informatycznych, handlu orazzarządzania. W okresie od maja do czerwca przebudowano wnętrze sklepu i dostosowano jego wystrój do modelu sieci. Ostatni miesiąc to stopniowe zmiany handlowe, zatowarowanie sklepu oraz prace wykończeniowe.

– Zmiana szyldu na Auchan to wspólna praca ekip Real i Auchan i właściciela Centrum Handlowego Karolinka, jakim jest BlackRock. W ten sposób wzmacniamy nasz partnerski układ w perspektywie długoterminowej. Sklep zapewni nie tylko najniższe ceny, ale największy i trafny wybór produktów, który da odpowiedź na każdą potrzebę klienta. Przygotowania do otwarcia Auchan w Opolu umocniły nas w przekonaniu, że dwie świetnie wyszkolone, doświadczone ekipy obu sieci zapewnią najwyższą jakość obsługi klientom – mówi Marek Szeib, dyrektor generalny Auchan Polska.

W opolskim hipermarkecie na powierzchni ponad 8,3 tys. mkw. klienci będą mieli do dyspozycji artykuły spożywcze i przemysłowe.