Skwer Handlowy RECE
Skwer Handlowy RECE

Skandynawski koncern Real Estate Central Europe (RECE) specjalizujący się w obiektach typu convenience będzie uczestnikiem Shopping Center Forum 2014 Fall Edition.

– Jesteśmy obecni na targach Shopping Center Forum od wielu lat, ale w tym roku po raz pierwszy jako wystawca. Dostrzegamy szanse jakie daje stoisko i możliwość zaprezentowania naszego portfolio najemcom – nawiązania nowych relacji i kontynuowania rozmów z najemcami, którzy już znają nasze obiekty. To ważne wydarzenie na rynku retail skupiające przedstawicieli całej branży i chcemy pochwalić się naszymi projektami, tym bardziej, iż jesteśmy obecni na rynku od 15 lat i mamy 11 zrealizowanych obiektów. Forum to dla nas również szansa pozyskania partnera biznesowego dla dalszego rozwoju – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Małgorzata Trzaskowska, Head of Leasing RECE.

Spółka RECE, która na przełomie 2009/2010 roku firma wprowadziła do swego portfolio Skwery Handlowe nowej generacji zaprezentuje swoje projekty podczas Shopping Center Forum przy stoisku 3.40.

– Nasze obiekty – Skwery Handlowe – to centra handlowe typu convenience, które dzięki obecności silnego operatora spożywczego i punktów usługowych stanowią dobre rozwiązanie na codzienne szybkie zakupy. Nasze centra charakteryzują się przyjaznym układem wnętrza, które pozwala mieć wszystkie sklepy w zasięgu wzroku. Mix najemców w postaci 10 – 20 punktów z parkingiem zewnętrznym i prostymi rozwiązaniami komunikacyjnymi pozwala zminimalizować czas poświęcony na zakupy. Skwery Handlowe zlokalizowane są w centrach miast, dogodnych punktach komunikacyjnych lub na gęsto zamieszkanych osiedlach, dobrze skomunikowane zarówno dla pieszych jak i zmotoryzowanych klientów – dodaje Małgorzata Trzaskowska.

Real Estate Central Europe – to firma, której korzenie wywodzą się z rynku skandynawskiego. Od początku swej działalności firma postawiła na segment convenience. Pierwsze niewielkie centra handlowe firma otworzyła w roku 2001. Obecnie jest właścicielem i zarządcą 11 obiektów handlowych, o powierzchni 2 tys. – 3,2 tys. mkw. GLA.

RECE zarządza centrami handlowymi starając się odpowiadać na potrzeby rynku i minimalizować koszty. Jednocześnie dostosowuje swoje centra i mix najemców do zmieniających się warunków biznesowych. RECE współpracuje zarówno z dużymi operatorami spożywczymi, międzynarodowymi sieciami jak i lokalnymi przedsiębiorcami w oparciu o partnerskie relacje co skutkuje przedłużaniem umów najmu i długoletnią obecnością marek w obiektach RECE.

Spółka RECE zaprezentuje swoje projekty podczas Shopping Center Forum przy stoisku 3.40.