aspen-ikea

Aspen jest firmą specjalizującą się w obsłudze obiektów wielkopowierzchniowych w zakresie usług utrzymania czystości, ochrony oraz cateringu. Do grona jej klientów dołączyły kolejne sklepy szwedzkiej marki IKEA rozszerzając tym samym ich dotychczasową współpracę. Aspen w ramach podpisanej umowy z IKEA Retail świadczy usługę kompleksowego utrzymania czystości terenów wewnętrznych jak i zewnętrznych oraz obsługę części restauracyjnej.

– Cieszymy się z rozszerzenia współpracy z IKEA Retail, który jest właścicielem międzynarodowej sieci sklepów z wyposażeniem domu. Uważam, że jest to efekt naszej wieloletniej współpracy, zaufania jakim obdarzyła nas IKEA, ale przede wszystkim zadowolenia z jakości świadczonej przez nas usługi – mówi redakcji Retailnet.pl Tomasz Schoen, prezes Aspen sp. z o.o.

– Umiejętność identyfikacji potrzeb klienta oraz sprostania wysokim wymaganiom zarówno w aspekcie utrzymania czystości jak i norm IWAY, którymi kieruje się IKEA, dała nam możliwość kontynuowania współpracy w dwóch kolejnych obiektach, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni – dodał Tomasz Schoen.

Spółka Aspen ma 17-letnie doświadczenie w realizacji usługi utrzymania czystości dla obiektów wielkopowierzchniowych. Aspen zaufało już wielu właścicieli i zarządców m.in.: ECE Polska, ECHO Investment, Apsys Polska, Inter Ikea, Ikea Retail, Metro Group Asset Management Polska, Neinver, Tesco, Plaza, Auchan Polska, Jeronimo Martins.

Przedstawiciele Grupy Aspen będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014 Fall Edition. Ponadto firma jest sponsorem Welcome Mixer, który zainauguruje jesienną edycję Shopping Center Forum 2014.