Piotr Szymoński, CityFit
Piotr Szymoński, CityFit

Piotr Szymoński objął funkcję dyrektora ds. rozwoju w spółce CityFit, która wprowadza na polski rynek sieć całodobowych klubów fitness o niskich opłatach.

Piotr Szymoński jest odpowiedzialny w sieci CityFit za pozyskiwanie nowych lokalizacji dla klubów fitness oraz nadzorowanie procesu związanego z adaptacją powierzchni. Dodatkowo dokonuje on analiz rynkowych dla poszczególnych miast oraz prowadzi negocjacje z właścicielami nieruchomości.

– Celem CityFit jest otwarcie pięćdziesięciu klubów w ciągu trzech lat. Odpowiadam za ekspansję na terenie całej Polski i będę dbał o to, aby każdy klub był maksymalnie dostępny dla mieszkańców danego miasta – mówi Piotr Szymoński, dyrektor ds. rozwoju CityFit.

Piotr Szymoński przez ostatnie dwa lata pracował w grupie Decathlon, gdzie był odpowiedzialny za pozyskiwanie lokalizacji. Od stycznia tego roku pełnił funkcję managera ds. ekspansji w spółce Koodza wprowadzającej na polski rynek sklepy Decathlon Easy.

W latach 2007-12 Piotr Szymoński pracował w firmie deweloperskiej Okam, początkowo jako przedstawiciel regionalny nadzorujący nieruchomości komercyjne na Śląsku, a przez kolejne dwa lata jako manager ds. sprzedaży i nowych inwestycji. Odpowiadał m.in. za finalizację warszawskiego projektu InCity i katowickiej inwestycji Trzy Stawy.

Piotr Szymoński jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, od pięciu lat angażuje się w pracę Fundacji Hey Przygodo.

Spółka CityFit została założona przez brytyjski fundusz private equity, który ma na celu rozwijanie w Polsce sieci klubów fitness o niskich opłatach członkowskich, wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt, otwartych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pierwsze kluby CityFit otwiera tego lata w Plaza Rzeszów i w Galerii Victoria w Wałbrzychu, kolejny – pod koniec roku w Warszawie.