Centrum medyczne w Galerii Wisła
Centrum medyczne w Galerii Wisła

W Galerii Wisła w Płocku został uruchomiony punkt informacyjny Centrum Medycznego Medica. Punkt znajduje się na pierwszym piętrze pod Wielką Kopułą w sąsiedztwie salonów CROSS i C&A.

Codziennie umożliwia bezpłatny pomiar ciśnienia jak również rejestrację do poradni specjalistycznych oraz na badania diagnostyczne. W weekendy w punkcie odbywają się pomiary tkanki tłuszczowej wyspecjalizowaną wagą używaną przez dietetyków. Dodatkowo odbywać się w nim będą cykliczne porady prowadzone przez specjalistów.

Otwarta w listopadzie 2008 i zarządzana przez CREAM Galeria Wisła poza typowymi dla takiego miejsca działaniami promocyjno-handlowymi często prowadzi akcje mające aspekt edukacyjno-społeczny. Stawia sobie za cel ścisłe współdziałanie ze społecznością lokalną, poruszanie tematów i zagadnień ważnych dla mieszkańców Płocka.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem, oddając do dyspozycji klienta ekspertów, ich potencjał i doświadczenie. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management. CREAM zarządza obecnie portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu „convenience”, obiekty multi-funkcjonalne, obiekty biurowe i nieruchomości typu „stand-alone”.