Wizualizacja obiektu handlowego w Rumi, JHM Development
Wizualizacja obiektu handlowego w Rumi, JHM Development

Spółka JHM Development SA rozpoczęła budowę nowego obiektu handlowo-usługowo w Rumi przy ul. Dębogórskiej i Gdańskiej.

Na 3 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni przeznaczonej dla najemców powstanie m.in. market spożywczy. Głównym wykonawcą jest Mirbud SA. Koszt inwestycji to ponad 8 mln zł.

Na placu budowy przy ul. Dębogórskiego i Gdańskiej, gdzie powstaje nowy obiekt, generalny wykonawca, firma Mirbud SA wymieniła grunt i rozpoczęła wylewanie fundamentów pod budowany obiekt.

Galeria handlowa wybudowana zostanie na działce o powierzchni 13 169 mkw.  W obiekcie o powierzchni 3 017,85 mkw. znajdzie się market spożywczy oraz 7 lokali usługowo-handlowo-biurowych. Przy obiekcie powstanie również parking na 112 miejsc postojowych.

Otwarcie centrum zaplanowane jest na grudzień 2014 r., pierwsi klienci zdążą więc zrobić przedświąteczne zakupy w nowym obiekcie.

Równocześnie z budową trwają prace nad pozyskaniem najemców powierzchni handlowych, usługowych i biurowych. Do ich dyspozycji JHM Development SA odda lokale o powierzchni od 45 mkw. do 765 mkw.

JHM Development to spółka zależna giełdowego Mirbudu. Funkcjonuje na rynku od 2008 roku. Zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji nieruchomości mieszkaniowych i lokali komercyjnych. jest także większościowym udziałowcem spółki Marywilska 44, której działalność polega na zarządzaniu centrum hal handlowych i wynajmie powierzchni komercyjnej.