CH Atrium Felicity

Do grona najemców centrum handlowego Atrium Felicity w Lublinie dołączył salon z obuwiem i odzieżą sportową Sizeer oraz stoisko handlowe Strefa Galanterii.

Salon Sizeer zlokalizowany jest na paterze centrum, tuż obok sklepu Massimo Dutti, a jego powierzchnia to 142 mkw. Sizeer to nowoczesna sieć ponad 70 multibrandowych salonów oferująca produkty z najnowszych kolekcji marek Nike, Lacoste, Adidas, Converse, Puma, Timberland, Reebok czy Ecco.

Sizeer uzupełni ofertę w branży sport i rekreacja, którą w Atrium Felicity reprezentują m.in. takie marki jak:4F, Martes Sport oraz Intersport.

Od niedawna w Atrium Felicity funkcjonuje także stoisko z galanterią skórzaną Strefa Galanterii oferujące torebki, portfele, paski i inne akcesoria ze skóry.

W ostatnim czasie swoje salony w Atrium Felicity otworzyli także: Solar, Medicine, Bartek (największy polski producent obuwia dziecięcego), Dastan – salon z modą męską oraz salon La Panthera oferujący elegancką modę dla pań niemieckich producentów.

Atrium Felicity jest centrum regionalnym i pierwszym tak dużym w Lublinie. Powierzchnia najmu galerii wynosi 75 tys. mkw. Centrum jest zlokalizowane przy jednej z głównych arterii Lublina: al. Witosa 32.

W Atrium Felicity swoje salony otworzyły marki modowe, takie jak: H&M, grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, wszystkie marki z grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home&You) oraz salony Tommy Hilfiger i New Yorker. Wielu najemców otworzyło w Atrium Felicity swoje pierwsze sklepy w Lublinie. Kompleksową ofertę z branży zdrowia i urody zapewniają: Sephora, Douglas, Rossmann, Super-Pharm, Hebe i Ziaja. W centrum są również najemcy z grupy EM&F: Empik oraz Smyk w formacie Megastore. W Atrium Felicity znajduje się również hipermarket Auchan, market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin oraz market elektroniczny Saturn.

Obiekt należy do Atrium European Real Estate Limited I zostanie zaprezentowany podczas Shopping Center Forum 2014 przy stoisku 6.2