Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

Empik – jedna z największych w Polsce firm zajmujących się dystrybucją produktów kultury dołączy do grona najemców Gemini Park Bielsko-Biała, Centrum Handlowo-Rozrywkowego należącego do Gemini Holding. Salon zajmie 340 mkw. powierzchni.

– Empik to już kolejna marka z grupy EM&F, która podpisała umowę najmu w Gemini Park. W tym roku swój salon u nas otworzyła także międzynarodowa sieć sklepów dla dzieci Smyk. Obecność m.in. tych znanych i wymagających marek świadczy o mocnej pozycji Gemini Park na rynku – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Bielsko-Biała.

W Gemini Park Bielsko-Biała niedawno zakończyła się rozbudowa. Dzięki niej, powierzchnia obiektu to ponad 40 tys. mkw. GLA, na której znajduje się 120 sklepów z branży modowej, usługowej oraz rozrywkowej.

Zgodnie z przyjętą strategią, po rozbudowie Gemini Park Bielsko-Biała dysponuje kompleksową, bogatą ofertą skierowaną dla całych rodzin. Większość najemców centrum to znane firmy o zasięgu europejskim i krajowym, ale wśród nich są także regionalni przedsiębiorcy, którzy wyróżniają obiekt na tle konkurencji.

W ostatnim czasie oferta obiektu powiększyła się o marki takie jak: MMDadak, Reserved, Monnari, Pepco, Bank Millennium czy salon pielęgnacji paznokci Beauty Concept by OPI. Umowy najmu podpisały także firmy home&you oraz Be Fit – nowa sieć klubów fitness, która otworzy tu swój pierwszy, największy klub fitness w południowej Polsce.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się w południowej części miasta, pomiędzy trzema najważniejszymi arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego. Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całe Podbeskidzie, ale i tereny przygraniczne Czech i Słowacji.

Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Obiekt zostanie zaprezentowany podczas Shopping Center Forum 2014 przy stoisku 4.6/4.7